ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Zvrátené úchylky panovníkov: zomrela cárovná po sexe s koňom?

5.5.2017 | Zdravie

Premýšľali ste niekedy o tom, čo stvárali vo svojich urodzených spálňach králi a cisári? Asi vám vezmeme všetky ilúzie, ktoré ste možno doteraz mali, ale mnohí z nich boli zvrátení, nenásytní, násilní a porušovali všetky hranice morálky.

Tibérius a jeho záľuba v malých deťoch

Tibérius prežil časť života na ostrove Capri, kde sa podľa historikov venoval orgiám a nespútanému sexuálnemu životu. Pripisujú mu tie najhoršie zvrátenosti, aké si len viete predstaviť. Mal vraj vycvičených chlapcov najútlejšieho veku - volal ich rybičky - a tí sa mu pri plávaní tmolili medzi nohami, oblizovali ho alebo zľahka hrýzli. Dojčatám dával sať svoj pohlavný úd alebo prsné bradavky.

Caligula a incest
Rímsky cisár Caligula je známy ako nechutná a perverzná sexuálna beštia. Podľa historikov udržiaval intímny vzťah so všetkými svojimi sestrami, pričom ho považujú za priekopníka incestného skupinového sexu. Spával s početným zástupom žien, ktoré si často prisvojoval proti ich vôli a niekedy aj za asistencie ich manželov. Neraz sa stalo, že sa zmocnil i manžela, pretože mu nebola cudzia ani homosexualita.

Čínsky princ Chien z Han

Staroveký čínsky princ Chien tiež holdoval sexu v rámci vlastnej rodiny. Spal hneď s niekoľkými svojimi sestrami. Ženy z dvora, ktoré sa mu znepáčili trestal tým, že museli stáť celý deň vonku nahé. Chien pre svoje zvrátené potešenie topil mladých chlapcov a dievčatá v palácovom jazere, prípadne nechal neobľúbené dámy sedieť nahé na stromoch alebo im nedovoliť jesť.

Katarína Veľká zomrela po sexe s koňom

Ruská cárovná milovala politiku a sex. Hovorí sa, že jej posteľou prešiel slušný regiment chlapov, pričom svojou záľubou v sexe sa nikdy netajila. O jej sexuálnych chúťkach koluje niekoľko bizarných historiek. Jedna z nich tvrdí, že zomrela, keď sa pokúšala mať sex s koňom. Dôveryhodnosť tejto fámy si žiadny historik netrúfol potvrdiť.

Elagabalus
Jeho meno sa stalo symbolom dekadencie a úpadku rímskych mravov. Znásilnil panny - cudné kňažky, ktoré boli srdcom Ríma. Počas svojej vlády „znesvätil posvätné obrady rímskeho národa", podľa Historia Augusta, údajne v snahe postaviť svojho vlastného boha ako patróna do stredu panteónu. Elagabalus mal „agentov", ktorí mu vyhľadávali mužov s veľkým prirodzením, aby mu poskytovali potešenie. Zahral si v prestavení o príbehu lásky Parisa a Heleny vo svojom dome, kde sa pred hosťami producíroval úplne nahý.

Karol Veľký ako nekrofil?
Karol I. Veľký, najvýznamnejší panovník Franskej ríše a neskorší rímsky cisár, vraj spáchal neodpustiteľný hriech. Niektoré povesti tvrdia, že bol nekrofil a vzrušovalo ho spať s mŕtvolami. Iné prezrádzajú, že sa dopustil incestu so svojou sestrou, s ktorou mal údajne aj dieťa.

Nero a zvieracie kože
Rímsky cisár Nero bol známy sexuálnou úchylkou, ktorá spočívala v obliekaní sa do koží zabitých zvierat. Počas sexuálnych hier zažíval najväčší pocit vzrušenia práve vtedy, keď mal na sebe kožu predátora.

Autor: Radomír

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes