ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Život muža s najdlhším penisom: jeho prirodzenie má skoro pol metra

31.1.2017 | Zdravie

Dlhší penis si praje mnoho mužov, pre Roberta Cabreru je ale jeho prirodzenie bremenom. Meria celých 48 centimetrov a život s ním nie je vôbec jednoduchý.

Dokonca aj lekári Robertovi odporučili, aby zvážil možnosť zmenšenia penisu. Zbavil by sa tak bolestí a navyše by bol schopný mať sex. O podobnom zákroku však muž nechce ani počuť. Mrzí ho jediná vec: že v Guinessovej knihe rekordov neexistuje kategória „najdlhší penis".

„Je to niečo, čo ma odlišuje od ostatných. Cítim sa vďaka tomu jedinečný," povedal Roberto v jednom z rozhovorov.

Pravdou však je, že väčšinu jeho pýchy tvorí predkožka. Potvrdili to lekári, ktorí abnormálne veľké prirodzenie skúmali. Robertove penilné žľazy merajú len niečo cez 17 centimetrov, zvyšok je naozaj iba nadbytočná koža. Rekordér sa priznal, že zväčšovaním penisu bol posadnutý už v puberte a dokonca si naň pripínal závažia, ktoré ho ťahali k zemi.

K zdravotným problémom, ktoré Robertovi prirodzenie spôsobuje, patria napríklad časté infekcie močových ciest. Nevyhne sa však ani odreninám a práve kvôli nim má penis neustále omotaný obväzom. Na druhej strane je asi jediným chlapom, ktorého „kamarát" má vlastný vankúš. Vraj kvôli pohodliu.

Sex je úplne mimo Robertovu ligu. Neexistuje žena, ktorá by bola schopná jeho penis prijať. Navyše sa v takých obrovských rozmeroch nevyrábajú ani kondómy. Napriek tomu skúšal súložiť dvakrát: prvá žena ho ihneď odmietla, druhá kvôli bolesti čoskoro zo spálne ušla.

Kvôli penisu vraj Roberto nemôže ani pracovať. „Nemôžem kľačať ani rýchlo behať, firemné oblečenie mi nikdy nesedí. Na pohovoroch sa na mňa pozerajú zvláštne a hoci vždy tvrdia, že sa mi ozvú, nikdy sa tak nestalo," vraví.

A aký je jeho sen? Stať sa pornohercom. No hoci sa v tejto branži pohybujú naozaj zvláštne ženy, pochybujeme, že by sa našla taká, ktorá by sa s ním ochotne vyspala.

Autor: Liam
Foto: Dailymail

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes