ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

TOP rady, vďaka ktorým budete zdravý ako rybička

12.7.2017 | Zdravie

Cítite, že to s vami ide dole vodou? Máme pre vás zopár naozaj účinných, jednoduchých a zároveň príjemných rád, ako sa udržať si plnej životnej sile.

Nájdite si čas na masturbáciu

Pravidelné chvíľky potešenia samého so sebou nie sú iba príjemným rozptýlením, ale majú aj významné zdraviu prospešné účinky. Masturbácia môže totiž slúžiť ako prevencia rakoviny prostaty, ktorá postihuje čoraz viac mužov.

FAKTY X: Masturbujúci muž v troskách Pompejí?

Jedzte veľa vlákniny
Odporúčaná denná dávka vlákniny je 30 až 38 gramov, no väčšina ľudí jej konzumuje sotva polovicu. Práve vláknina je nevyhnutná, pre správne fungovanie vášho trávenia. Povedzme si na rovinu, keď vám tráviaci proces neklape ako by mal, tak ste nervózny a nemôžete sa dostatočne sústrediť na všetko ostatné.

Prekráčajte sa k dobrej kondícii
Zaparkujte o kus ďalej, vystúpte o dve zastávky skôr, donúťte sa kráčať čo najviac a vaše telo sa vám odvďačí dobrou kondíciou a lepším zdravotným stavom. Počas chôdze na čerstvom vzduchu si môžete vyčistiť hlavu a utriediť si myšlienky.

Myslí to vážne? Žena chce mať najširšie boky na svete, aj keď ju to zabíja

Rozprávajte sa s partnerkou
Aj keď ste po náročnom dni akokoľvek unavený, zaužívajte si, že každý deň sa aspoň chvíľu porozprávate so svojou partnerkou. Je to nesmierne dôležité pre váš vzťah, ale aj pre vás osobne, keď sa vyrozprávate zo všetkého, čo vás trápi. Pravidelnými rozhovormi sa vyhnete aj napätiu vo vašom vzťahu a bude medzi vami vládnuť harmónia.

Majte veľa sexu
No nie je to krásna rada na záver? Štúdia uvedená v British Medical Journal preukázala, že muži, ktorí majú aspoň dva orgazmy za týždeň, si znižujú riziko úmrtia až o polovicu a chlapi, ktorí sexujú tri a viackrát do týždňa majú až o polovicu nižšie riziko srdcového infarktu.

Autor: Theo
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes