ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Prvá sparťanská telocvičňa: Riadne sa v nej zapotíte

10.4.2017 | Zdravie

Vstúpiť do nej môže v podstate každý, ale kto precení svoje sily, tak toho vynesú von na nosítkach. Tréning v sparťanskej telocvični vám dá poriadne zabrať, ale vďaka nej môžu byť preteky Spartan Race pre vás hračkou.

Prvú sparťanskú telocvičňu nájdete v luxusnom hoteli v Miami a bezplatne ju môžu využívať hoteloví hostia, ale čoskoro bude prístupná aj pre verejnosť. Tréning v nej je postavený tak, aby vás pripravil na zvládnutie známych extrémne náročných pretekov Spartan Race.

Posilňovňa je zameraná najmä na kardio a aktivity v nej simulujú to, čo budete musieť prekonať na pretekoch. Na 1300 metroch štvorcových nájdete laná na šplhanie, rúčkovanie po horizontálnej sieti (monkey bar) a iné prekážky typické pre Spartan Race a k dispozícii sú aj štandardné fitness stroje, ktoré sú nevyhnutné pre silový a kardio tréning.

Chcete častejšie cvičiť? Nájdite si posilku, ktorá...

Vždy je pri vás prítomný aj tréner, ktorý dozerá na to, aby ste pracovali na partiách, ktoré potrebujú najviac pozornosti a aby neboli pri závode vašou slabinou.

Telocvičňa nebude vždy vyzerať rovnako, prekážky na nej sa budú pravidelne obmieňať, pretože ani dráha na Spartan Race nie je vždy rovnaká. A správny Sparťan predsa musí byť pripravený na všetko.

Autor: Theo
Foto: www.1hotels.com


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes