ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Prečo neskracovať čas na bozkávanie? Ženy vám to povedia

16.7.2017 | Zdravie

Muži považujú bozkávanie za kľúč, predohru, úvod k dobrému sexu. Preto ho často radi aj preskočia ako predjedlo, ak vedia, že ich čaká bohatý hlavný chod. No bozkávanie samo o sebe je pre ženy veľké lákadlo a keď im ho dáte, budete za sladkého. A sladkých chlapcov rady odmenia.

Bozkávanie pre zdravie

Samotné bozkávanie je ako zázrak. Zbavuje telo hormónov stresu a nahrádza ich hormónmi šťastia. Podporuje činnosť imunitného systému a ženy vďaka tomuto koktailu robí šťastné. Pritom sa bozkávaním nedá predávkovať. Preto zbožňujú chlapov, ktorí ním nešetria.

Najikonickejšie bozky všetkých čias: poznáte ich?

Pre lepší orgazmus
Bozkávanie je potrebné žene dávkovať naozaj značne, pretože sa dokázalo, že má priamy súvis s orgazmom. Zbavuje telo stresu a vyplavuje hormóny, ktoré sú potrebné na to, aby sa telo ženy pripravilo a začalo pomalú fázu zahrievania.

Prečo sa prostitútky nebozkávajú?

To znamená, že bez bozkov dosiahne omnoho menej žien orgazmus, ako keď sa bozkávate vášnivo a dlho. Receptory na perách totiž okrem toho rozozvučia aj klitoris a bradavky. Miesta, ktoré skutočne potrebujete prizvať k erotickej spolupráci.

Bozkávaním sa predvediete
Veľa žien miluje bozkávanie ešte aj viac ako súloženie. To znamení, že ak si spravíte dobrý prvý dojem, tak aj v prípade, že to už v posteli nedosiahnete na najlepšie skóre, bude si vás pamätať ako na dobrého milenca. Ženy totiž dávajú veľký dôraz na prvý dojem.

Rady sa vítajú bozkom
Toto je jedno pravidlo, ktoré je potrebné si pre život so ženou osvojiť. Bozkávanie považujú za životne dôležité. Nielen pri sexe, ale aj v živote. Ak obmedzíte spojenie pier, bude trpieť spálňa na chlad a vzťah na nedostatok porozumenia. Určite nechoďte v spolužití na zamedzenie bozkávania a doprajte partnerke čas na „oblizovanie" ráno, večer, pri rozlúčke pri stretnutí. Ak na ňu nasadíte takúto bozkávaciu terapiu, sami uvidíte, že bude povoľnejšia aj inde.

Lepší chrup
Je vedecky dokázané, že bozkávanie zlepšuje stav ústnej dutiny a zubov. Netreba prízvukovať, že ženy sú doslova posadnuté zdravým životným štýlom. Vedia pre krásu trpieť a pre štíhle telo si odriekať všemožné dobroty. Bozkávanie je jednou z najpríjemnejších možností, ako bojovať proti zubnému kazu, takže budú vďačné, ak im s tým pomôžete v čo najväčšej miere.

Autor: Marcos
Foto: Flickr/Marco Gomes


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1442 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes