ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Pamätáte si ju? Chcela byť tučná a imobilná, teraz chudne lebo...

19.6.2017 | Zdravie

Denne zjedla 10-tisíc kalórii a chcela vážiť 450 kilogramov. Američanka Monica Rileyová sa túžila dopracovať na taký stupeň obezity, až by sa stala imobilnou. Svoj sen stať sa extrémne obéznou však hodila do koša, spolu s nezdravým jedlom.

V septembri sme o Monice Rileyovej a jej partnerovi Sidovi Rileym písali
ako o páre, ktorý má zvláštne sexuálne fantázie. Oboch vzrušovala myšlienka, že Monica bude obézna až tak, že sa nebude vedieť hýbať bez pomoci a Sid sa chcel o ňu starať.

Sid jej každý deň varil, kŕmil ju cez obrovský lievik a svoju lásku vykŕmil nezdravým jedlom až na 317 kilogramov. Po jedle sa už Monica nedokázala sama prevrátiť na druhý bok a musel ju otáčať Sid. Na internete sa delili o Monicine erotické fotky s mužmi, ktorých tiež vzrušujú veľké ženy a tým si párik z mesta Fort Worth v Texase USA zarábal.

Tomu všetkému je však koniec. Monica je totiž tehotná. Po dvoch potratoch prehodnotila svoje priority a je rozhodnutá, že chce byť zdravou mamou.

Zatiaľ čo pred necelým rokom tvrdila, že svojim deťom najme opatrovateľku a ona ich bude vychovávať z postele, teraz už hovorí inak. O svoje deti sa chce vedieť postarať sama a preto v piatom týždni tehotenstva otočila svoju životosprávu o 180 stupňov.

Začala sa zdravo stravovať a snaží sa schudnúť. Za desať týždňov sa jej podarilo zhodiť už 90 kilogramov, čo je skvelý začiatok. Čaká ju ešte dlhá cesta, ale má dobrú motiváciu, chce vidieť svoje deti vyrastať a hrať sa s nimi.

Monice držíme palce a radi by sme o nej napísali ešte raz, snáď ako o MILF-ke.

Autor: Theo
Foto: Profimedia.sk


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Ako dobre poznáte Simpsonovcov?
Otestovalo sa 36983 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes