ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Máte s partnerkou nekompatibilnú chuť na sex? Takto sa to dá vyriešiť

26.5.2017 | Zdravie

Ona to chce, keď vy už ste unavený a vy to chcete, keď je ona vystresovaná. Nekompatibilná chuť na sex nie je nič nezvyčajné a dá sa to veľmi jednoducho vyriešiť. Máme pre vás pár tipov, ako sa vám podarí naladiť sa na sexuálnu frekvenciu v rovnakom čase.

Smejte sa

Smejte sa spolu na všetkom. Skúste brať všetko s nadhľadom a hlavne, robte si srandu aj zo seba. Smiech uvoľňuje hormóny šťastia a keď ste šťastní, máte väčšiu chuť na sex. Ženy majú oveľa radšej, keď je ich partner vtipný a vtedy aj ony iniciujú sex.

Choďte na rande
Keď zrovna nemáte obaja chuť na sex, neznamená to, že nepotrebujete byť blízko seba. Vyberte sa spolu na rande, výlet alebo aspoň na prechádzku, kde si zaspomínate na vašu fázu najväčšej zamilovanosti. Držte sa za ruky, objímajte sa, bozkávajte sa. Udržovanie fyzického kontaktu a romantiky vo vzťahu je nesmierne dôležité pre pevné puto medzi partnermi a o to väčšiu chuť budete mať aj na sex.

Nebuďte na sebe závislí
Ak budete spolu tráviť všetok váš voľný čas, tak iskra, čo je medzi vami, po čase vyprchá. Skúste si aspoň raz za čas vyjsť von samostatne, každý so svojou partiou. Keď sa potom vrátite domov (možno aj pod vplyvom nejakých drinkov) budete celí roztúžení po tom, aby ste sa na seba vrhli.

Buďte pozorní
Vo vzťahu sú nesmierne dôležité maličkosti. Ak jej po ceste z práce kúpite jej obľúbenú čokoládu, alebo jej prinesiete nejaký pekný kvet, určite ju tým potešíte, lebo pocíti, že vám na nej záleží. Keď jej duša pookreje, aj telo sa rozohreje a môžete sa tešiť na skvelý sex plný vášne.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31739 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes