ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

FOTO: Myslela si, že je príliš chudá, tak pribrala a je ešte viac sexy

11.4.2017 | Zdravie

Krásna Liza Golden-Bhojwan bola kedysi vychudnutá na kosť. Jej kariéra v modelingu ju obmedzovala pri stravovaní a ohrozovala jej zdravie. Keď bola na vrchole kariéry a prechádzala sa po najvychytenejších prehliadkových mólach sveta, sa rozhodla vykašľať sa na diéty a šialené tréningy a pribrať pár kilečiek (ktoré na nej rozhodne nie sú navyše).

Moment, kedy sa rozhodla, že končí s diétami nastal, keď večer pred významnou prehliadkou odpadla vo svojom od hladu a vyčerpania. Vtedy si povedala dosť a začala jesť to čo jej chutí. Už za krátky čas sa to začalo prejavovať na jej postave a Liza začala prichádzať o lukratívne ponuky. Ťažkú hlavu si z toho nerobila, lebo bola naozaj šťastná.

Medzičasom sa presťahovala sa z rodných USA do Indie, kde si užíva pokojný život s manželom a popritom sa naďalej venuje modelingu. Dalo by sa povedať, že je z nej ešte žiadanejšia modelka, než v minulosti, aj keď už nie pre módne domy, ktoré preferujú chodiace kostry, namiesto ženských kriviek.

FOTO: Bojana Krsmanovic zo Srbska vás rozpáli

Lize už našťastie nikde netrčia kosti, ale pribudli jej ženské krivky na tých najlepších partiách. Práve jej krivky sú považované podľa viacerých magazínov za jedny z najpríťažlivejších na Zemi. Liza sa za svoje faldíky nehanbí, práve naopak, vystavuje ich svetu na obdiv a motivuje aj ostatné ženy a dievčatá, aby sa prestali trápiť.

Pozrite si v galérii, ako to vyzerá, keď to má mladá žena v hlave pekne zrovnané a vie, ako má vyzerať jej telo, keď chce byť zdravá a šťastná, úspech je už len bonus. To, že je Liza spokojná so svojim telom z nej priam vyžaruje a očarí aj vás.

Autor: Theo
Foto: instagram.com/lizagoldenreal


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes