ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Ženské nohavičky: Zistite, kto ste, podľa toho, ktoré sa vám páčia

7.8.2017 | Úlety

Povedz mi aké nohavičky ťa rajcujú a ja ti poviem kto si. Pretože sympatizovanie s babskými nohavičkami o človeku napovie omnoho viac ako to, či číta detektívky, alebo sci-fi. Je to tak trochu ako odtiahnuť závoj astrológie, ale pozerať budeme na úplne iné súhvezdia.

Tangáče

Klasické tri nitky v ritke sú pre mužov, ktorí sú vo svojej podstate naturisti, ale chápu, že chodiť naostro nie je úplne hygienicky a spoločensky akceptovateľné. Ak ide o tangáče, ktoré sú aspoň o niečo širšie, tak práve tie sú pre milovníkov pekných zadkov. Pretože vedia dve polky ozdobiť estetickým kúskom látky. Fanúšikovia takýchto strihov sú takzvaní zadáci, ktorí jednoducho majú radi, ak z ich obľúbenej časti ženského tela uvidia čo najviac.

Spodná bielizeň na prvom rande: Čo o nej prezradí?

Francúzske tangá
Na rozdiel od klasiky majú viac látky, ktorá sa však ani látkou nazvať nedá. Sú širšie, zadoček neodkrývajú celý, ale len do polovice a ich kľúčovým charakterom je čipka. Tento typ nohavičiek vzrušuje „perverzných" džentlmenov. Teda tých, čo vedia piť kávu s malíčkom nahor, ale milujú ju poriadne silnú. Zbožňujú, keď na nich z nohavičiek vykúka venušin pahorok len za záclonkou, ale pritom sa všetko tvári slušne. Aspoň na prvý pohľad.

Dámske boxerky
Znie to trochu tak paradoxne, akoby sme pásali o pánskych podprsenkách, ale je skupina mužov, ktorí takýto štýl na svojich frajerkách obdivujú. Ide zväčša o pánov, čo si potrpia na športové baby, ktoré mnoho času tvária kultiváciou tela. Dámske boxerky sú totiž praktické, pohodlné, vedia byť aj sexi a sú výborné pri športe. Preto rajcujú chalanov, ktorí vedia, aké to je, keď má baba dobre vycvičené zápästie.

Biela bavlnená klasika
Nič významné, nič nápadné, nič príliš sexi. A predsa. Klasický štýl nohavičiek, aké nosia malé dievčatká, len o pár čísel väčšie priťahujú mužov, ktorí zbožňujú nenápadné, čisté a verné partnerky. Nie sú to žiadni dobyvatelia nových území, skôr ich možno zaradiť ku kultivátorom s dobrou výdržou.

Bombarďáky
Sú preferované mužmi, ktorí ani tak nehľadia na krivky ako na to, či vie žena dobre variť. Nuž, sú to tí, ktorí večne hľadajú maminu sukňu a sú ochotní vymeniť dobrý sex za dobrú večeru. Áno, aj takých mužov je na svete stále dosť. A preto sa bombarďáky stále vyrábajú.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes