ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Začali jej tikať biologické hodiny? Takto sa vyvlečiete z otcovstva

30.4.2017 | Úlety

Užívate si všetky milostné radosti a chute života a ona príde zrazu s nápadom, že by chcela byť mama. Na jednej strane môžete byť šťastný. Ide o najvyššie hodnotenie chlapa zo strany ženy, pretože vám otvorene prizná, že chce vaše bunky a považuje vás za toho pravého. Lenže na druhej strane sa vám do toho nechce. Vieme, ako postupovať a nerozhádať sa do krvi.

Dajte jej víziu

Vám sa ešte nechce ponáhľať, ale nemôžete uviesť ako dôvod, že nemáte istotu, či už chcete potomstvo. Ideálne je dať jej spoločnú víziu. Okamžite nadhodiť plán, kde by ste s ňou chceli cestovať, niečo si užiť a staviť na jej záľuby. To jediné donúti ženu pár mesiacov, či rokov počkať.

Triafať naslepo
Našťastie to príroda zariadila tak, že žena nie je na vrchole plodnosti každý deň v mesiaci. Najviac sa vám môže zadariť počas ovulácie, čo je približne v strede cyklu. Ak chcete výraznejšie bezpečie, najnižšia pravdepodobnosť počatia je po a pred menštruáciou. Nikdy sa nedajte nahovoriť na sex cez ovulačné obdobie.

Skúste to na tajnáša
Muži nevedia tak uveriteľne nafingovať orgazmus, pretože ho sprevádza výron semena. Ak sa nedostaví a teda už nepoužívate kondóm, nemáte šancu odpovedať, kde sa stratil ejakulát. Tu existuje riešenie niečo zapredstierať a dokončiť sa vonku, s tým, že niečo zanecháte na vonkajšej časti vagíny. Takto je iba malá pravdepodobnosť, že sa spermie dostanú dnu, a aj ona bude mať pocit, že to ide z nej. Nie je to bezpečná technika, ale rovnako môže predĺžiť obdobie, kým vám ešte nehovoria otec.

Hlava a to ostatné
Treba povedať, že ak existuje medzi pohlaviami rovnoprávnosť, tak aj chlap má právo na bolesti hlavy, brucha, pocit únavy, alebo jednoducho nemať práve náladu. V kombinácii s vyššie uvedenými postupmi môžete oddialiť počatie aj o roky a to napriek tomu, že jej otvorene nepoviete, že na dieťati nepracujete.

Jedávajte veľa cibule
Plus cesnak, klobásu, pivo, plesnivé syry, ženu to vie odradiť od súlože. Ani vy si síce neužijete, ale budete v bezpečí. Pozor, toto neplatí, ak máte milenku po tridsiatke. Tým už presáva vadiť akýkoľvek zápach a v najhoršom sa vám otočia zadkom pri polohe odzadu. Tu už ostáva aplikovať len niektorý z vyššie spomínaných spôsobov záchrany.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes