ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

WTF? Táto chlapčenská skupina je zložená zo...

16.4.2017 | Úlety

Čína dokázala priviesť umenie fejku do dokonalosti. Postavili prvú chlapčenskú skupinu, ktorá je zostavená z plnokrvných dievčat. Baby pri ich predstaveniach šalejú, chcú k nim do postele a hoci vedia, že sú to ženy, tvrdia, že to nie je podstatné, aspoň by si s nimi lepšie rozumeli.

Posledná zlá správa?

Ženy sa najprv dostali do školstva, odtiaľ nás chlapov takmer vytlačili. Skoro podobné je to už v zdravotníctve a nakoniec, posledný nedotknuteľný kúsok mužnosti v podobe chlapčenských skupín už rovnako obsadilo ženské pohlavie.

VIDEO: Hudba, ktorá privádza k orgazmu

Ak už dokázali naozaj ženy pôsobiť aj medzi chlapskými skupinami, je to asi posledná bodka za spomienkami o mužskej sile, energii a dôstojnosti.

Skupina, ktorá rozumie dievčatám
Tínedžerky prirodzene milujú chlapčenské skupiny, ale chalani nie úplne rozumejú ich problémom. Skôr ich po koncerte chcú vtiahnuť do šatne a to nie je práve to, čo baby mávajúce macíkmi chcú.

FOTO: Zábery zo začiatkov legendárnych rockových kapiel

Preto sa v Číne zrodil nápad postaviť na výslnie skupinu chalanov s vagínou. Nejde o žiadnych transsexuálov, sú to skrátka baby s vizážou mužov. A baby ich žerú. Ako tvrdia, konečne majú v chlapčenskej skupine plnohodnotného spojenca, ktorý im rozumie.

Okamžitý štart
Skupina nesie názov Acrush a bola predstavená len pred pár dňami. Okamžite si však získala viac ako 900-tisíc fanúšikov v sieti Weibo, čo je akási čínska verzia Twitteru a vzhľadom na to, že napríklad Katie Perry tu má milión fanúšikov, hovorí to o atraktivite novej kapely pre mladé Číňanky. Hoci podľa štatistík je približne 15 percent z odberateľov ich konta naladených voči skupine negatívne, prevládajú nadšené ovácie.

VIDEO: Uletený Japonec premenil televízory na hudobné nástroje

Za všetkým stojí umelecký agent Zhou Xiaobai, ktorý bol poverený nájsť a vyniesť na vrchol popového neba novú unisex hviezdu. No a on prišiel na nápad vytvoriť skupinu chalanov z chalanských báb. Zdá sa, že jeho počin sa na východe teší veľkej obľube. Ktovie ako by dopadol podobný fejk u nás v Európe. Čína má tak poriadny náskok dopredu. Po napodobeninách adidasiek prišla aj s napodobnením chalanských skupín a úspech je porovnateľne veľký.

Autor: Marcos
Foto: ODCentral


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes