ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Výzva za 800 eur: určite by ste ju nezvládli

14.6.2017 | Úlety

Pre Japoncov bez peňazí, no zato s poriadne veľkým hladom, existuje v prefektúre Išikava miesto, kde môžu vyriešiť oba tieto problémy. Reštaurácia Gold Curry im totiž ponúka 800 eur. Stačí splniť jedinú úlohu.

Možno ste čítali o šialenej výzve, ktorej sa môžu zúčastniť ľudia v Texase. Jej cieľom je zjesť dvojkilové taco a za 18 rokov ju splnilo len päť ľudí. Japonci však vymysleli niešo ešte oveľa, oveľa náročnejšie.

FOTO: Najlepší challenge sociálnych sietí: nahé baby sa zakrývajú len prstom

Reštaurácia Gold Curry ponúka v prepočte 800 eur človeku, ktorému sa podarí zjesť asi desaťkilovú porciu ryže a kari do jednej hodiny. Nemožné? Nuž, máme rovnaký názor, pretože z biologického hľadiska sa niečo podobné jednoducho nedá.

FOTO: Underboob je späť, toto všetko si ženy pchajú pod prsia

Dobrou správou je, že k najťažšej výzve sa môžete prepracovať cez iné, o niečo jednoduchšie. Môžete napríklad skúsiť zjesť dvojkilovú porciu za 15 minút, a ak sa vám to podarí, nemusíte za jedlo platiť. To isté platí v prípade, že zjete štvorkilovú porciu do pol hodiny.

Zvládnutie náročnejších výziev sa už spája aj s finančnou odmenou. Za skonzumovanie šesťkilového jedla do pol hodiny dostanete v prepočte asi 250 eur, ak ale zlyháte, musíte zaň zaplatiť 50 eur. V prípade osemkilovej porcie má odmena výšku 400 eur a prehra vás bude stáť 70 eur.

Keď už svoj žalúdok dostatočne vytrénujete týmito „ľahšími" výzvami, môžete sa pustiť do tej ultimátnej. Nepodarilo sa nám dopátrať k nikomu, kto by ju úspešne zvládol a osobne by sme si netrúfli ani na tú dvojkilovú. A čo vy?

Autor: Liam
Foto: Facebook/Gold Curry


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 30982 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes