ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

VIDEO: TOTO spraví s človekom 1000 striel z paintballu?

27.6.2017 | Úlety

Virtuálne životy sa stávajú čoraz viac reálnymi a ľudia sú za „lajky“ a odbery kanála na youtube ochotní spraviť už zdá sa čokoľvek. Príkladom, no zrejme nie inšpiráciou, môže byť Houston Jones, ktorého kanál má dnes viac ako 100-tisíc fanúšikov a tých kŕmi každý piatok novým videom. A stále prekračuje vlastné limity. Jednou z jeho súčasných atrakcií je kanonáda paintballom.

Živí sa telom

Houston Jones patrí k chalanom, ktorí zažiarili na internete a stali sa doslova z večera do rána hviezdami internetu. Popularitu si získal hlavne vďaka svojmu telu. V prvej fáze zaujme svojou fyzickou stránkou. Nastúpil totiž na fitnes trend a začal prezentovať na internete, ako sa dopracoval k svojmu vyšportovanému telu.

ROZHOVOR: Mladý pár zo Slovenska spoznáva svet: Prešli už 30 krajín

Zdieľal aj naturálne cesty k peknému bicepsu, ale nakoniec zistil, že podobných fitnes trénerov, receptov na redukciu tuku a budovanie ramien je množstvo. Živiť telom sa neprestal, no prešiel na iný druh prezentácie. Dnes ukazuje, koľko jeho telo dokáže vydržať a priaznivci naskakujú geometrickým radom.

Chlap verzus gule
Vypýtať si tisíc paintballových guľôčok rovno do tela je na hranici sebapoškodzovania a šialenstva. Navyše do nahého tela, pričom každý vie, ako tento farebný náboj bolí aj pod chráničmi a maskáčmi.

VIDEO: Američan chcel vidieť Slovensko: Ako u nás pochodil?

Na druhej strane Houston Jones je už trochu ostrieľaný, veď skúsil na svojom tele rany z airsoftových zbraní, dokonca do jazyka, bodanie kaktusom, či pálivý sprej do zadku. No tisíc rán už bola predsa len silná káva.

Toto doma neskúšajte
Aj hrdinstvo Houstona Jonesa má svoje hranice. To znamená, že spravil síce pár krokov do striel s odhodlaním Terminátora, no nakoniec padol na kolená a rukami sa už len kryl, aby vydržal kanonádu.

VIDEO: Slovák PPPeter má pre vás tie najhoršie cestovateľské tipy

Vo videu, ktoré nájdete nižšie, následne ukazuje modriny a podliatiny ako ho táto zábavka dokatovala. Jeho výzvy na zdieľanie aj šírenie plus nahlasovanie sa na odbery tak v súvislosti s mrzačením tela vyzerá až mierne šialene. Pretože ľudia už dnes očakávajú, čo najbližšie vyvedie. A sám Houston Jones vie, že sa musí stále prekonávať.

Autor: Marcos
Foto: Youtube


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Vyznáte sa v metale?
Otestovalo sa 9875 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes