ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

VIDEO: Párik si to rozdával počas jazdy na motorke

12.3.2017 | Úlety

Dvaja zamilovaní, nedokázali vydržať, kým prídu do súkromia a tak sa na seba vrhli už počas cesty. Ak by boli v aute a odstavili by na odľahlom parkovisku, tak by sa to ešte dalo pochopiť, ale oni cestovali na motorke.

Párik zaľúbencov, ktorý za okamih uvidíte, sa rozhodol užiť si sex okamžite, bez ohľadu na okolnosti. Slečna sa ocitla vpredu, chrbtom k riadidlám, a k svojmu milencovi sa pritiahla pomocou nôh, ktoré okolo neho omotala.

Sextipy od žien: „Chlapi, toto od vás chceme!“

Takto prevádzaný sex musel byť nepohodlný a ani jeden z aktérov si ho určite neužil. A ešte aj to celé bolo poriadne nebezpečné. Ich konanie okoloidúcich nielen ohrozilo, ale aj zostali v nemom úžase toho, čoho sú ľudia schopní.

Pozrite si vo videu nižšie, ktoré natočil okoloidúci, ako dokáže vzrušenie poblázniť dvoch ľudí až do štádia, že kvôli chvíľke nepohodlných radovánok ohrozujú nielen svoje životy, ale aj životy ostatných účastníkov premávky. Pre istotu vás upozorňujeme, aby ste nič podobné neskúšali.

Autor: Theo
Foto: Youtube


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes