Warning: DOMDocument::xinclude(): I/O warning : failed to load external entity "/storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml" in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659

Warning: DOMDocument::xinclude(): could not load /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml, and no fallback was found in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659
VIDEO: Ako nechať vybuchnúť melón? | Magazín.sk
 

ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

VIDEO: Ako nechať vybuchnúť melón?

12.8.2012 | Úlety

Máte prázdniny, kopec času, jednu kameru a červený melón? Máme pre vás tip, ako si s pomocou týchto ingrediencií namiešať slávu na YouTube, alebo aspoň v rámci vchodu, ulice, sídliska, kolónie vašich priateľov na Facebooku. Dvaja Briti si pripravili z melónu skutočnú bombu a my dnes vieme, ako na to. Dodržte ale obligátne: „Toto doma neskúšajte!“ Alebo aspoň nie v nabielo vymaľovanej kuchyni.

Národný poklad
Prví, ktorí roztrhali melón boli Kórejci a tak sa dvaja Briti, ktorým už liezli tieto pochúťky doslova hore krokom, rozhodli spraviť si aspoň zábavné popoludnie a výbuch opticky spomaliť. Jediné, čo k tomu potrebujete je pekný, čo najväčší melón a potom stovky gumičiek, ktoré sa budú ukladať v presných objatiach okolo podlhovastého tela. Ešte pred tým, ako sa odhodláte k tomuto pokusu si nezabudnite zapnúť na statív širokouhlú kameru s vysokým rozlíšením a potom už len čakať, ako dopadne váš pokus. Pozor, tak ako pri každej explózii, budete sa musieť vyzbrojiť nesmiernou trpezlivosťou. Na konci prichádza ten pravý adrenalín. Vôbec nebudete tušiť, pri ktorej gumičke sa vám doslova pod rukami rozletí zelená šupa a pripraví vám červenú sprchu.

Stiahnuť a čakať
Je to vytuningovaný adrenalín mať tvár len pár centimetrov od melóna, na ktorom vidíte, ako sa mu stláča telo, kypí v ňom šťava, dotláčajú ho stovky gumičiek a vy prikladáte ďalšiu, až sa ozve rana. Na melón si môžete nakresliť aj portrét „obľúbeného“ učiteľa a na začiatku roka sa popýšiť letnými aktivitami. Mimochodom zážitok si vychutnáte až v momente, keď vezmete natočený materiál a pekne ho spomalíte. Vtedy pochopíte, že sa oplatilo mať prilepené ešte aj trenírky k zadku vďaka lepkavému melónu.

Je to výzva
Sme lepší ako Kórejci aj ako britskí experimentátori. My by sme doma, alebo v garáži rozhodne našli dosť materiálu, ktorý by nám poslúžil omnoho lepšie, ako babské gumičky. Čo tak pomaličky priťahovať opasok, alebo nechať popraviť pre melón obeseneckou slučkou a pustiť ho strmhlav z výšky? Pozor na dostrel, býva poriadne prudký a zasahuje veľký polomer. Aby ste si po tejto zábavke do konca prázdnin nevykoledovali brigádu čistenia celého sídliska.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes