ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Úchylka, alebo terapia? Balenie sa do plienky od hlavy po päty...

13.2.2017 | Úlety

Ázijská medicína je pred západnou vždy o krok vpredu. Ale aj v oblasti sexuálnych praktík máme za Japoncami čo doháňať. Balenie do plienky, alebo bielej plachty je niečo na pomedzí terapie a sexuálnej praktiky. Ktovie, možno sa čoskoro tejto novinky dočkáme v masážnych, tantrických a nuru salónoch aj u nás!

Zázrak menom plienka

Dnešné decká už nevedia, čo sú to poctivé textilné plienky a ich podomácke vyváranie. No a práve to zdá sa mnohým neskôr v dospelosti chýba. Nie je nič neobvyklé, ak sa aj muži v rámci hier lásky chcú premeniť na dieťa, alebo byť zabalený v plienke. V Japonsku práve z tejto údajne veľmi osviežujúcej praktiky presedlali aj na liečenie. Spojili tak príjemné s užitočným.

Technika Otonamaki

Pod týmto názvom predstavil Haruhiko Kawaguchi balenie dospelých do veľkej lienky. Človek je zmotaný v akomsi klbku s nohami pri hrudi a plienka je upevnená uzlami, ktoré umožňujú len minimálny rozsah pohybu.

Úchylky, ktoré su skoro normálne: číslo 5 je mimoriadne populárne

Terapeut vás potom rozhojdá z jednej strany na druhú a takto sa prevraciate zo strany na stranu, pre ešte väčšiu intimitu cez vás prehodia jemný farebný šál. Tí, čo nakoniec z tejto kolísky vyšli, hovoria o dokonalom uvoľnení, odpútaní sa od stresu a Haruhiko Kawaguchi dokonca hovorí, že ide o skvelý spôsob, ako uvoľniť chrbticu.

Skôr fetiš ako pomoc
Fyzioterapeuti nad zvláštnou japonskou metódou však krútia hlavami. Chrbtica v prípade zabalenia človeka do plienky nie je v prirodzenom stave a práve naopak, polhodina váľania sa po hrbte v neprirodzenej forme môže stavcom uškodiť. Absolventi terapie však cítia pokoj šťastie a uspokojenie.

Je preto viac ako isté, že ich napĺňa viac samotný pobyt v plienke ako účinky vtipných cvikov. V praxi to má asi taký účinok, ako keď si transvestita oblečie dámske nohavičky. Hneď sa cíti lepšie aj zdravšie. Pritom nejde o žiadne fyziologické vylepšenie. Teda ak vám práve nechýbajú do zadku sa zadierajúce tangáče. Japonská metóda je zdá sa oficiálnym coming outu plienkofilov verejnosti.

Autor: Marcos


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes