ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Typy žien do postele a na vzťah: V čom sú rozdiely?

4.7.2017 | Úlety

Túžite po láske a vážnom vzťahu, alebo dáte prednosť povyrazeniu? Nech sú vaše úmysly akékoľvek, je nutné vedieť, na koho sa s nimi obrátiť. Pretože popliesť si smer je horšie ako vstúpiť do osieho hniezda.

Požívačná a starostlivá

Na žene to vidíte na prvý pohľad, či vás chce využiť, alebo radšej poslúži. Každý s mužskou logikou už asi tuší, ktorá sa hodí na vzťah a ktorá na to, aby ste ju využili tak trošku vy. Na vzťah je nutné si vyberať ženu, ktorá nemá plné ústa feminizmu, nebude hysterická, ak ju poprosíte, že by mohla navariť večeru a nebude chcieť v zmysle rovnoprávnosti močiť na toalete postojačky. Na sex vám to je jedno. Nech si močí ako chce, ale hlavne nech dá nohy od seba.

Nožičky, kozičky, ritka a iné parametre
Ak pozorujete ženu, ktorá sa vám páči, mali by ste mať v sebe upratané. Chcete vzťah, alebo sex? Pretože nie je príliš šťastné rozhodovať sa na polceste. Ak to bude len o potešení, je fajn všímať si hlavne vonkajšie charakterové znaky, to čo vás priťahuje a slovník, správanie a charakter riešiť nemusíte. Naopak, žena na vzťah by mala byť preklepnutá aj po stránke, či si máte čo povedať v čase, keď menštruuje. Inak to bude jedna veľká tragédia.

Vulgárne len do postele
Sú ženy, ktoré hýria sexualitou a netaja sa tým, že ich životnou výzvou je skúsiť čo najviac chlapov. Jasné, nikto nechce na život ženu, ktorej vagínu muži poznajú lepšie ako jej tvár. Takže rozhodne ruky preč od žien, ktoré nie sú príliš prieberčivé. Penisu sa to netýka, no vždy treba ochranu.

Stavte na mamičkovskú lásku
Žena, ktorá je super na vzťah môže mať v sexe aj medzery. Často preto, že rozťahovanie nôh nebola priorita, v ktorej chcela byť v triede najlepšia. To nevadí, dá sa to doučiť. Inak je to žieňa nežné, starostlivé? Spýta sa vás, či nie ste hladný, podelí sa z desiaty, pomôže, postará sa, aby ste mali pri nej úsmev na tvári, nie len erekciu? S tou sa vám bude žiť dobre.

Dovolenkové samičky
Jednoznačne na sex, vzťahy na dovolenke nevychádzajú. Uvoľnia sa hormóny, predsavzatia, ak ste naďabili na babskú partiu niekde na chorvátskom pobreží, je lepšie ak nedávate sľuby dlhšie ako z večera do rána. PS.: Ani ženy nečakajú, že to bude láska, keď pred vami ľahnú na chrbát. Preto si zbytočne šetrite slová a energiu v tomto prípade vrhnite radšej do súlože.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes