ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Tváril sa, že zomrel. Potom požiadal frajerku o ruku!

5.9.2012 | Úlety

Alexey Bykov z Omska sa chcel presvedčiť, že cit jeho vyvolenej je pravý. Otestoval ju obzvlášť brutálnym a krvavým, no treba tiež dodať, že efektívnym spôsobom.

30-ročný chlapík z Omska mal po svojom boku krásnu priateľku a vo vrecku zásnubný prsteň. Avšak v hlave dilemu, či je jeho rozhodnutie požiadať milú o ruku skutočne správne. Potreboval sa uistiť, že Irena Kolokov s ním nechodí len tak zo špásu. Vymyslel preto rafinovaný plán, ako to dokázať.

Alexey najal profesionálny filmový štáb vrátane režiséra, scenáristu, niekoľkých komparzistov a kaskadérov, ako aj šikovných vizážistov. Celý tím zosnoval scénu ako z akčného filmu – desivo vyzerajúcu autonehodu, pri ktorej mal Alexey prísť o život. To všetko v exteriéri, nie náhodou na mieste, kde sa mal mladý muž stretnúť s Irenou.

Tá, nič netušiac, prišla v dohodnutom čase na rande, kde ju už z diaľky vítali sirény sanitiek, krik, dym a zdemolované autá. Uprostred chaosu videla nemohúce, krvou zaliate telo svojho drahého, následne jej záchranári s kamennou tvárou oznámili, že Alexey nehodu neprežil. Irena spravila, čo asi každá normálna žena v danej situácii – psychicky sa zrútila a začala hrozne plakať. Keď tu z ničoho nič „mŕtvy“ Alexey vyskočil na nohy a opýtal sa: „Vezmeš si ma?“

Šokovaná žena mala v prvej chvíli chuť spraviť z Alexeya mŕtvolu, tentoraz už ozajstnú, ako sa neskôr priznala novinárom. Alexey tvrdí, že sa nesnažil byť krutý, len potreboval Irene ukázať, aký prázdny a smutný by bol jej život bez neho.

„Lekcia“ mu vyšla, Irena prstienok prijala. Samozrejme, pod podmienkou, že už nikdy sa nestane obeťou tak hnusného žartíka. Párik sa už aj stihol zosobášiť, tak gratulujeme, títo dvaja si zrejme vážne boli súdení. Predstavte si, aká silná musí byť láska, čo dovedie muža k tak prešpekulovaného nápadu. A predstavte si, aká silná musí byť láska ženy, čo svojho priateľa po zinscenovaní onoho nápadu nepošle rovno do... 

Red

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 46014 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes