ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Temné tajomstvá aj vašej priateľky: Toto vám neprezradí

12.6.2017 | Úlety

Nasledujúcich päť informácií bude žena pred vami skalopevne tajiť a keď sa jej na to opýtate, tak bude zatĺkať najlepšie, ako vie (a verte, že každá žena dokáže zatĺkať kvalitne a veľmi dlho).

S koľkými mužmi spala

Nechce, aby ste ju súdili za jej minulosť, takže vám určite neprezradí, akú mala povesť na intráku, ani iné príbehy z jej bujarých študentských čias. Záleží jej na vás a tak vám nebude prezrádzať informácie, ktoré by jej mohli znížiť kredit vo vašich očiach. Veď asi ani vy nebudete úprimný pri spovedi o počte partneriek, ktoré prešli vašou posteľou.

Bola neverná
Predpokladáme, že netreba vysvetľovať, prečo vám toto nepovie. Nemusela podviesť zrovna vás, ale neverníci strácajú dôveryhodnosť, pretože kto podviedol raz, môže zradiť zas.

FOTO: Príťažlivá Ruska vás ohromí svojimi prednosťami

Je v kontakte so svojím bývalým
Vie, že to nie je vhodné, keď je už v inom vzťahu, ale možno sa s bývalým rozišli v dobrom. Môže sa stať, že patria k raritným ex-párom a ostali naozaj kamarátmi, ktorí si vedia dobre pokecať a majú spoločných známych. No je jej jasné, že keby ste sa o tom dozvedeli, tak môžete byť z toho nesvoj.

Baví ju nechať vás žiarliť
Páči sa jej, keď zúrite, bojujete o ňu a chránite si ju. Občasným flirtom s iným chlapom si vás žena iba testuje, či o ňu naozaj stojíte, ale na rovinu vám to nikdy nepovie.

Až tak ju nepriťahujete
Aj keď pre ňu nie ste stelesnením mužskej dokonalosti, nechá vás v domnienke, že ste ten najatraktívnejší muž na svete. Žena totiž vie, aké je mužské vnútro krehké a že potrebuje lichôtky. No dôležité je, že jej na vás záleží a preto chce, aby ste sa pri nej cítili dobre.

Autor: Mat
Foto: Archív


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes