ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Šialenec či excentrik? Muž sa mení na bezpohlavného mimozemšťana

18.3.2017 | Úlety

Niekedy si fakt myslíme, že ľudia nevedia, čo so sebou. Len nedávno nami otriasol prípad muža, ktorý chce vyzerať ako Britney Spears, no a dnes sme sa dozvedeli o chlapovi, čo sa chce zmeniť na bezpohlavného mimozemšťana.

Hovorí si Vinny Ohh, pracuje ako model na polovičný úväzok v Los Angeles a očividne nevie, čo s peniazmi. Prečo by inak investoval 50-tisíc dolárov do viac než stovky kozmetických procedúr, ktoré ho majú premeniť na monštrum?

Vinny o sebe tvrdí, že sa nevie vžiť do úlohy muža, ani ženy. Postupným premieňaním svojho zovňajšku vraj chce svetu ukázať, ako sa naozaj cíti. Svoj „projekt" spustil už ako 17-ročný, keď si po prvýkrát nechal zväčšiť pery. Nasledovali dve operácie nosa a mnoho ďalších kozmetických zákrokov.

Tie najextrémnejšie ho však ešte len čakajú. Vinny chce investovať v prepočte asi 150-tisíc eur do odstránenia genitálií, bradaviek a pupka a do prebudovania čela.

„Chcem byť mimozemšťan, hybrid, ani muž, ani žena," vraví 22-ročný model. „Chcel som byť bezpohlavný už od neskorej puberty a tak si plním sny."

Vinny často nosí čierne kontaktné šošovky, atrapy pazúrov, vlasy si farbí dosť nezvyčajnými odtieňmi a nedávno si oholil obočia.

V spoločnosti sa stretáva s rozdielnymi názormi na svoju osobu. Jedna časť (tá väčšia) ho odsudzuje, ďalšia naopak podporuje. My sa skôr zamýšľame nad tým, čo sa odohráva v jeho hlave.

Autor: Liam

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Vyznáte sa v gangsterkách?
Otestovalo sa 9880 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes