ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Praktické návody, ako si udobriť ženu: možností je viacero

31.1.2017 | Úlety

Bez konfliktov sa nezaobíde ani ten najharmonickejší vzťah. Ako však celkom prakticky, rýchlo a spoľahlivo odísť zo spálenej zeme a primäť partnerku opäť k tomu, aby vám dala fajku mieru? Nie je to jednoduché, ale pre harmonický aj kvalitný sexuálny život nesmierne dôležité.

Nechajte ju odvzdušniť

Pri ženách platí, že netreba hasiť, čo je príliš horúce. Má to rovnaký efekt, ako priliať vodu do ohňa. Namiesto uhasenia najskôr vyletia iskry a plameň na vás dýchne horúčosťou. Všetko preto nechajte tak trochu vychladnúť samospádom. Stačí niekoľko hodín. Tvárte sa ako obvykle, akoby spor medzi vami vôbec nebol.

Čo je žene, keď jej nie je "nič"?

Po rannej hádke už napríklad večer stačí otvoriť víno, naliať do pohárov a objať ženu okolo ramien. Mnoho báb nemá rado, ak sa veci rozpitvávajú. Aj preto, že často nemajú pravdu a nechcú to priznávať. Samé si však uvedomia, že je s vami lepšie v náručí, ako na vojnovej nohe a hoci bolo doobeda dusno, vďaka tomuto postupu môžete už večer bez obáv súložiť.

Skloňte hrebienok
Muži vedia byť emocionálne stabilnejší a preto je niekedy fajn zaveliť na ústup. Nerobte zo seba hrdinu na vlastnú škodu. Pretože nahnevaná žena nielenže vás k sebe nevezme do postele, ani pusa nehrozí. Takýto život sa za pár slovných výmen neoplatí. Preto povedzte slovo: „Prepáč!" Funguje dokonale. Prečo? Pretože mnoho chlapov ho vysloviť pred ženou nevie, baby takýto príklad nemajú z domu, keďže otec sa mame prakticky nikdy neospravedlnil.

Ak ukážete, že si viete priznať chybu, nielenže je všetko zažehnané, ale zároveň ešte vybojujete vojnu o dokonalého chlapa. Pritom nezáleží až tak na tom, na koho strane je pravda. Dôležité je, že v posteli bude ona na tej vašej a nahá.

Romantika, ale žiadne dary
Kytice, dary a prstene fungujú len na zlatokopky, ktoré ohrnuté pery dokonca využívajú na získanie materiálneho benefitu. Klasické baby sú priam alergické, ak sa chlap vráti s kytičkou a myslí si, že je všetko zažehnané. Urobte to presne naopak. Vezmite partnerku von na prechádzku.

Chôdza sama o sebe znižuje napätie a stres. Pozvite ju na kávu, obed a ukážte, že ste dobrý chlap. Porozprávajte sa o probléme s chladnou hlavou a neargumentujte vo svoj prospech, skôr sa spýtajte, čo by ju urobilo šťastnou. Keď vám to povie, je prakticky po boji a vy ste vyhrali. Vtedy už môžete aj vytiahnuť malý darček. No nie ako nástroj uzmierenia, ale na jej potešenie.

Ukážte, že veci fungujú
Ženu najviac presvedčia činy. Nech ste rozhádaní kvôli čomukoľvek, ukážte jej, ako funguje vaša pravda. Ak pochopí, že ste nemali len prázdne slová, ale vaša verzia sveta funguje, dojemne vás objíme a vy máte aj pravdu, aj prítulnú partnerku. Chlap činu je vždy viac ako teoretik. A preto vie ženy udobriť aj „prehnúť".

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes