ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Perverzák Hitler: aký sex mu robil dobre?

13.4.2016 | Úlety

Vládca tretej ríše si potrpel na čistú rasu, ale miloval poriadne špinavý sex. Pán s najznámejšími fúzikmi planéty bol vášnivým fetišistom a v Berlíne bol známym lovcom netradičných posteľných zážitkov.

Spravodajské agentúry vytiahli intímnosti
Nech sa už o Adolfovi Hitlerovi hovorí čokoľvek, bol to zjavne gurmán, čo sa sexuálnych praktík týka. Dnes sa už v tajných archívoch z čias Druhej svetovej vojny listuje ako šlabikároch a preto sa dozvedáme aj o sexuálnych praktikách nemeckého diktátora. Muž, ktorý chcel očistiť rasu si rád doprial piss.

Teda krátka vyhovovalo mu, ak na neho ženy močili a to aj do pusy, nielen na telo. V súvislosti s jeho náklonnosťou k okultných praktikám možno nejde až o také prekvapenie a možno si potrpel výlučne na moč nemeckých panien. O tom sa už ale v análoch nepíše. Anál však mohol byť Hitlerovi tiež veľmi po chuti.

Roľníčky so zdravým močom
Traduje sa, že majster fašizmu si potrpel najmä na roľnícke dievčatá, ktoré museli močiť na najmocnejšieho muža vtedajšej ríše. Po tomto úvode samozrejme nasledoval klasický sex, v ktorom Hilterovi nebránil ani jeden chýbajúci semenník.

Iba pil, alebo aj jedol?
Toto je doposiaľ nevyjasnená otázka. V americkej správe sa totiž uvádza, že Hitler bol nielen špecialista na ženský moč, ale údajne patril aj ku koprofágom, teda mužom, ktorí si pochutnávali na ženských výkaloch. Toto je však len neoverené, pretože dohady vychádzajú z domnienok doktora Waltera C Langera. Ak by aj nemal Hitler takéto chúťky, tak s výlučkami prichádzal do styku naozaj často.

Miloval čistotu v špinavosti
Bol to istého času najmocnejší muž sveta, alebo si to o sebe aspoň myslel. Práve takéto typy mužov sú najnáchylnejšie k tomu, aby pri sexe znášali poníženie. Ženy, ktoré však spravili vodcovi službu, boli viazané mlčanlivosťou a žiadna z chudobných slečien nechcela s pravdou von. Nebolo nič nezvyčajné, že úchylný panovník neposlušnej slečne nechal pokojne prestreliť srdce. O to mu totiž nikdy nešlo.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes