ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Pejazzle: Rozsvieťte si vtáka!

8.7.2012 | Úlety

Je bežné, že ľudia si zdobia rôzne časti tela rôznymi spôsobmi v snahe zapôsobiť na opačné (niekedy i na rovnaké) pohlavie. No a zdobenie neobchádza ani tie najintímnejšie časti nášho tela. Niektorí muži majú na penise piercing alebo nejaké to tetovanie v rozkroku. Zdobenie chúlostivých miest má však aj ďalšiu úroveň, a to takzvaný pejazzling.

O čo ide?
Pejazzling znamená zdobenie penisu a jeho priľahlých oblastí žiarivými kryštálikmi, ktoré sa nalepujú na pokožku. Pomocou týchto kryštálikov možno vytvoriť rôzne obrazce. Čo takto ligotavý ostnatý drôt okolo vášho „kamoša“? Alebo radšej červené ženské pery, prípadne kríž či nejaký ten nápis? Všetko je možné a váš penis sa tak v priebehu pár minút môže premeniť na skutočný klenot, ktorý bude lákavým sexi objektom pre vašu vyvolenú (ak ju tým skôr nerozosmejete...). 

Ako na to?
Pejazzling si môžete nechať urobiť v špecializovaných salónoch (u nás by ste ich zatiaľ márne hľadali, no je to zrejme len otázka času), kde vám vaše intímne miestečká vyzdobia podľa vašej predstavy. Pripravte sa ale na to, že predpríprava na skrášlenie vášho prirodzenia spočíva v dôkladnom oholení a pre lepšiu trvácnosť pejazzlingu sa odporúča odstránenie ochlpenia voskom. Au!
Pre tých šikovnejších je tu možnosť zakúpiť si pejazzle sadu a ozdobiť sa sám.

Muži sa chcú páčiť
Predchodcom pejazzlingu je ženský vajazzling, teda zdobenie intímnych ženských partií obdobným spôsobom. No keď sa o podobné zdobenie rozkroku začali v salónoch zaujímať aj muži, bolo jasné, že treba tieto služby sprístupniť aj im. A tak vznikol pejazzling. Majitelia salónov hovoria, že muži tvoria až 40% zákazníkov.

Nadšenci pejazzlingu nevidia v tomto nič zlé a prirovnávajú to k tomu, keď muži nosia diamantové hodinky alebo náušnice či iné šperky. Akurát máte šperky umiestnené na inej časti tela. Akým zavesiť retiazku s príveskom, alebo navliecť diamantový prsteň na penis by mohlo byť problémom, nalepiť niekoľko kryštálikov je možné bez ťažkostí.

Kryštáliky, samozrejme, nemusíte nosiť len na svojich intímnych miestach. Dajú sa nimi ozdobiť trebárs vaše vypracované bicepsy, hruď či chrbát. Je to akási obdoba tetovania. Výhodou pejazzlingu je aspoň to, že nebolí (ak nerátame potrebné oholenie chlpov pred jeho aplikáciou).

Pejazzling je dosť kontroverznou témou. Jedni o ňom hovoria ako o skvelej možnosti spestrenia sexuálneho života či originálnom módnom doplnku, iní ho však považujú za záležitosť gayov a celkovo trápnu vec.

Napriek nelichotivým názorom mnohých drsných chlapov je pejazzling pomerne obľúbený, o čom svedčia aj skúsenosti majiteľov salónov a dobre sa predávajúce sady na domáce „skrášľovanie“.
A čo na to hovoríte vy? Pejazzle alebo nepejazzle?

Autor: Mário

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes