ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Netradičné využitie SPERMIÍ

17.8.2012 | Úlety

Najlepšie do papierovej vreckovky a opatrne, aby sa spermie nedostali v mape ženy na nesprávne miesto. Tak vyzerá klasický scenár po ejakuláci. Ale len dodnes, pretože práve objavíte, aký dar od boha produkujú vaše semenníky. „Ani kvapka nazmar!“ - kričia baby, ktoré nechcú byť tehotné, ale viečka túžia mať bez vrások. Tak im doprajeme aj dvojitú porciu, nie?

Liek proti rannej nevoľnosti
Psychológ Gordon Gallup našiel liek na ranné nevoľnosti počas tehotenstva. Sú to práve spermie. Ženy si údajne v tomto období potrebujú omnoho viac zvykať na genetický kód muža, ktorý sme im implantovali do života. Preto spermie znižujú obranné mechanizmy proti mužskému DNA, vrátane redukcie nevoľností. Psychológ hovorí síce o klasickej forme dodávania spermií do vagíny, no necháva voľnú (nielen) ruku a tvrdí, že ani cesta do žalúdka nie je v tomto prípade slepou uličkou.

Náladovka
Máločo vyvolá tak dobrú náladu, ako dobrý sex. Okrem hormónov je však podľa lekárov v spermiách ten správny elixír, ktorý naplní ženu skutočným šťastím. Súvisí to s istou evolučnou schémou, keď si telo ženy spokojne myslí, že plní svoje poslanie naplno a práve „tehotnie“. Pozor, spermie ako náladovku používajte iba v prípade spoľahlivej antikoncepcie, inak budete mať po nálade pekne dlho a dokonca obaja.

Delikatesa v kuchyni
Rada ochutnáva exotické pokrmy a  experimentuje v kuchyni? Kúpte jej na narodeniny knihu od Fotieho Photoenhauera s názvom Natural Harvest: Kolekcia receptov založená na spermiách. Majster varešky hovorí, že je škoda spermie prehĺtať iba tak na surovo. Sú skvelé na dochucovanie pokrmov a dokonca ich prirovnáva k delikátnym syrom a archívnym vínam. Ich chuť vieme variovať a majú dosť bielkovín, skvelé vlastnosti na panvici aj v hrnci a hlavne sú vždy čerstvé po ruke...

Listy lásky
Niečo pre skutočných Rómeov modernej doby. Tajomstvo spermií ako neviditeľného atramentu objavili už počas Druhej svetovej vojny, keďže nereagovali na klasické metódy detekcie pomocou jódu. Je však záhadou, ako si možno prečítať samotný text bez toho, aby na posolstvo musela adresátka čakať deväť mesiacov. Spermie totiž neprežívajú ani niekoľko dní.

Dosiahnutie dospelosti
Na naše vnímanie dospelosti stačí spermie mať. Buďte radi, že nežijete medzi kmeňmi Etoro v Papue Novej Guinei, kde sú presvedčení, že chlapcom v puberte pomôžu k dospelosti práve spermie starších mužov. Správne, je to mnoho nepríjemnejšie ako prívarok v školskej jedálni a chlapci po tomto orálnom očkovaní dospievajú až nápadne rýchlo. Často dokonca už po prvej lyžičke.

Pre krásu
Podčiarknuté, dokázané, potvrdené. Spermie pomáhajú kráse, vypínajú pleť a robia ženy krajšie. Škandinávska spoločnosť Skinscience dodáva do svojich krémov poctivý extrakt zo spermií a ich vlastnosti využíva na aktívnu anitoxidáciu pleti. My hovoríme, že príliš drahé a príliš zriedené. Koncentrát je koncentrát, takže večer sa nebáť a mieriť smelo na tvár. Veď baby samé tvrdia, že pre krásu treba niečo vydržať.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Ste hypochonder?
Otestovalo sa 13692 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes