ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Nenakupujte opitý, hrozí vám niečo horšie ako opica

14.5.2017 | Úlety

Alkohol búra hranice a niekedy aj posledné zábrany. Preto ak máte tak trochu nutkanie niečo si kúpiť, nerozhodujte sa pri poháriku. Vždy padne voľba na áno. Niekedy dokonca promile znamená aj osvietenie, no vytriezvenie býva značne kruté Aj pri pohľade na čiastku, ktorá odišla z účtu.

Ruky preč

Ak ste sa rozhodli piť, tak ruky preš od počítača a klávesnice. Nakupovať sa totiž dnes dá nielen počas dňa, ale 24 hodín denne a to je veľmi nebezpečné. Tak ako sa stalo aj mladému mužovi, ktorý hľadal vhodné riešenie na oddelenie záchoda od sprchy. S rozostreným pohľadom mal pocit, že našiel to pravé. Dnes ho bolí hlava aj za triezva, keď ide na malú, pretože si búcha hlavu nad tým, čo kúpil.

Nový člen rodiny

Pozor, je veľmi nebezpečné aj pijete a ste so ženou. Nie raz sa stalo, že mužovi alkohol spomalil reflexy, stlmil ostražitosť, ale o spermiách to neplatilo. Nakoniec z toho bolo deväťmesačné bolenie hlavy a niekoľko ďalších mesiacov bezsenných nocí. A keď sa opije žena, tak obvykle túži po láske a tak často kupuje psa. O ktorého sa za triezva nemá kto postarať. A niektorí ľudia zas psovi v opitosti kúpia aj ponožky, noci vlastné majú deravé.

Keď zabudnete, že ste muž

Možno si poviete, že vám sa to nikdy nestane. Lenže poznáte to, po pár pohárikoch aj škaredá žena začne vyzerať ako bohyňa a aj muž môže byť výzvou. Okrem toho, mnoho chalanov si nakúpi aj vibrátory, uteráky pre dámy, alebo doplnky ako na travesty šou. Je to tak. U mnohých vyplavuje alkohol nielen temnejšiu, ale aj ženskejšiu stránku.

Pozor na to, čo si prinesiete

Najnebezpečnejšie je opiť sa za bieleho dňa. Prečo? Pretože tak môžete mnoho vecí kúpiť priamo za hotovosť, prinesiete ich domov a vrátiť ich je niekedy komplikované. Najmä ak ide o živé tvory. Vyhýbajte sa chovateľstvám, aby ste nedopadli ako pán, ktorý sa zobudil s opicou a pri posteli mu pochodoval škorpión, pretože dostal záchvat chovateľského nadšenia.

Zbytoční megalomani

Možno si konečne kúpite aj to, po čom ste dlho túžili, len pozor na pretrhnutie hrádze. Niektorí chlapi sa s pohárikom v ruke menia na tak štedrých, že aj matka Tereza by sa cítila ako lakomec. Rozhádžu peniaze na baby, ruže a pre seba si doprajú veci, ktoré nezužitkujú do konca života. Preto si dávajte pozor na tieto chľastacie úskalia. Varujú vás aj fotky v našej galérii.

Autor: Marcos
Foto: BP


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes