ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Najčernejšia modelka sveta. Vieme kde má inú farbu

13.7.2017 | Úlety

Farba pokožky vôbec nie je dôležitá. Toto však nebude článok o vznešených myšlienkach rovnosti, ani o ideologických bojoch v otázkach rasy. Napriek tomu po prečítaní článku a zhliadnutí galérie sa na ženy s inou farbou pokožky budete pozerať inak ako doteraz. Pretože sú miesta, kde farba kože skutočne nerozhoduje.

Najtemnejšia modelka na svete

Má 24 rokov a pochádza z južného Sudánu. Ľudia z tejto krajiny sú tak čierni, že ak zhasnete svetlo, tak nie je možné rozoznať ich od noci. Je extrémne málo modeliek a modelov z tejto časti sveta, možno je to aj tým, že sa v štúdiách trochu horšie nasvecujú. Výnimky ale potvrdzujú pravidlá a jednou takou je práve Nyakim Gatwech, modelka, ktorá sa postarala o dieru do sveta. A vôbec nie čiernu.

Začalo to Instagramom
Dnes sa už hviezdy nerodia tak, že si nejakú ženu vyhliadne reklamná agentúra a spraví z nej bábiku. Dnes je všetko o sociálnych sieťach a tu začala svoju kariéru aj Nyakim. Prišli prvé fotky a vtipné komentáre. Dokonca bola neoficiálne titulovaná za miss tmy a čo spravila ona? Namiesto toho, aby ľudí obvinila z nemiestnych urážok, iba sa dobre bavila.

FOTO: Ruskú "špiónku" zatkli na americkom letisku, je naozaj sexy

Ukázala, že je nad vecou. Pokračovala vo fotení a nakoniec jej konto presiahlo stotisíc odberateľov, každá jej fotka má tisíce kladných hodnotení a o Nyakim sa začali zaujímať aj modelingové agentúry.

Magická žena
Nie je až tak dôležité, odkiaľ žena pochádza, ani akú má pokožku, veď v podstate, keď sa zhasne svetlo v spálni, sú podstatné úplne iné veci. No ani Nyakim nie je čierna úplne všade. Je jedno miesto, kde má každá žena rovnako vzrušujúci odtieň. Preto pokojne môžeme vyhlásiť, že stačí nájsť správny smer a nemusíte vôbec riešiť národnosť, či farbu. Ako sa spieva v jednej piesni o ružovom vesmíre, tak nielen ten má tento nádych. Stačí sa vybrať Nyakim po dlhých čiernych nohách smerom nahor.

Autor: Marcos
Foto: Instagram/queenkim_nyakim


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes