ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Momentky (nechcene) úchylné

10.7.2012 | Úlety

Je pravdou, že prasati sa sníva len o kukurici, ale pri niektorých nevinných pózach je úchylný podtón tak zjavný, že by si ho musela všimnúť aj mníška. Nie sme zvrhlíci, čo celý deň lovia momentky, ktoré by mali byť pre deti neprístupné. Jednoducho len chodíme po svete s otvorenými očami... Veď sa pozrite.

Holá hlava
Prísť o vlasy žiadneho chlapa neteší, ale ak sa dostane  kožovitý vrcholec lebky na titulku novín v tom správnom zložení, tak v dlhom rade vytvára ilúziu čohosi, čo by v médiách rozhodne propagované byť nemalo. Hoci nevieme, kto je na fotografii, v tomto prípade viac hláv neznamená aj viac rozumu... 

Penis na (ne)správnom mieste
Najviac momentiek na svete je samozrejme v situáciách, keď sa niečo vysvetlí inak, ako bolo v pôvodnom zámere. Uznajte, na vlekoch sa jednoznačne nemá súložiť, to by sme pochopili, ale muži, ktorí si medzi nohy dávajú rôzne predmety a hadice, skrátka nemôžu očakávať, že polievanie záhrady, či práca na stavbe sa v tomto prípade bude chápať ako drina. Skôr ako uvoľnenie trošky libida, čo už nestihli doma pri rannej erekcii. 

Sex na verejnosti
Presne vieme, kde mali rozum niektorí architekti, sochári, či dokonca výrobcovia dekorácií a detských hračiek. Spadol im do gatí ako oceľová guľa a oni tomu narýchlo povedali inšpirácia. Preto dnes máme po svete množstvo sôch, ktoré treba prehliadať s naozaj veľmi veľkou rezervou, aby sme na nich našli viac hodnoty, ako zobrazení chúťok jedného umeleckého perverzáka. 

Fotomontáže
Tu nejde o photoshop, ale keď je niekde na fotke viac ľudí, dobre si ju prelustrujte pohľadom. Častokrát uvidíte omnoho viac, ako by ste očakávali od pekného rodinného záberu. Viac ľudí je skrátka grupák, tak či onak. Ak sú oblečení je to fajn, ak polonahí o to viac zábavy a radosti pri správnom uhle pohľadu môžete z fotky vyťažiť. Dokonale vieme o čom hovoríme. Takže pozor s kým sa prekrížite na zábere, ako sa vraví, fotky sú dôkazy a to sa potom veľmi ťažko vysvetľuje, že ide iba o nevinný klam a to čo vidíte, vonkoncom nie je pravda. 
Viac fotografií nájdete v GALÉRII. 

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31746 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes