ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Matka všetkých zlatokopiek randila s tisíckami boháčov. Dostala by vás?

6.7.2017 | Úlety

Volá sa Praiya Suriya a má 24 rokov. Nie je škaredá, aj na ulici celkom zaujme, ale popravde, videli sme aj krajšie. Čo je teda na nej zaujímavé? Randila s viac ako päťtisíc mužmi a dnes radí babám, ako im vytiahnuť legálne peniaze z peňaženky. Nie je zlodejka, ale žije si na vysokej nohe. Je to mama všetkých zlatokopiek na celom svete, zoznámte sa prosím!

Biznis s láskou

Thajsko je krajina, kde sa so sobášom kšeftuje ako s použitými dámskymi nohavičkami. Často tu ženy chcú stretnúť cudzinca a vydať sa do zahraničia, alebo si sobášom zabezpečiť bezstarostný život, čo v preklade znamená, že nebudú nikdy nič robiť. Práve na podnikaní s láskou si biznis postavila aj Praiya a žije si v luxuse.

Najväčšie zlatokopky v dejinách: Koľko zarobili na manželoch?


K jej životopisu patrí randenie s viac ako päťtisíc mužmi, od ktorých vylákala, respektíve dali jej dobrovoľne, peniaze na všetky rozmary. Zaujíma vás, ako to robí? No hlavne to zaujíma thajské ženy, ktoré dychtia po podobných chlapoch a to je ďalšia časť príjmov pre mamu zlatokopiek. Okrem mužov jej totiž platia aj ženy, ktoré týchto mužov chcú „ľúbiť".

Kurz zlatokopky
Nie je to oficiálny vzdelávací kurz, ale za účasť v elitnej skupine Praiya Suriya pýta od báb cez 400 dolárov. Následne okamžite dostanú informácie o tom, ako sa balia bohatí muži. Zameriava sa aj na najviac žiadaný tovar, teda dobre situovaných chlapov z východnej a strednej Európy. Pozor páni, Thajčanky na nás majú namierené.

Chodí po luxusných dovolenkách a tvrdí, že nie je zlatokopka


No nenechajte sa pomýliť, cieľom kurzu nie je náuka o tom, ako spraviť chlapa šťastným, ale ako od neho získať peniaze a výmenou za to mu tak trochu poslúžiť v posteli. No a na Thajčanky sa väčšinou Európan rád ulakomí.

Garantovaný chlap
Praiya študovala v Európe, kde okrem vzdelania zistila, čo platí na tunajších mužov. Po návrate do Thajska sa preto rozhodla pre nový druh podnikania. Členkám svojho klubu garantuje po registrácii rande s bohatým cudzincom do troch dní. Áno, stále čakajú muži v rade na mladé Thajčanky. A to, že im zaplatia nákupy od troch do deväťtisíc dolárov, je pre nich bagateľ.

Priznania zlatokopiek: Za toto sa nehanbia

Takéto sú ciele žien, ktoré chcú randiť s mužmi ani nie tak preto ako vyzerajú, ale čo im kúpia. Praiya im dáva rady, návody a triky, ako vytiahnuť čo najviac z ich vreciek a my im dáme jednu chlapskú a európsku radu. Základom je dobrý lubrikačný gél, pretože za deväť litrov bude útla Thajčanka chodiť minimálne dva dni akoby priletela z Thajska na sude. Hoci bude cupkať v značkových lodičkách.

Autor: Marcos
Foto: Praiya Suraiya/Facebook


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25150 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes