ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

FOTO: Sexy výherkyňa v lotérii: „Milióny mi zničili život.“

3.3.2017 | Úlety

Najmladšou osobou, aká kedy vo Veľkej Británii vyhrala v lotérii, bola vtedy ešte len 17-ročná Jane Parková. Dnes má 21 a chce žalovať lotériovú spoločnosť, pretože peniaze jej vraj zničili život.

„Myslela som si, že s peniazmi sa budem mať desaťkrát lepšie, no dopadlo to presne naopak," povedala Jane v jednom z rozhovorov. Tvrdí, že pred štyrmi rokmi bola príliš mladá na to, aby zvládla zodpovedne narábať s takým množstvom libier.

Ľudia, ktorým zničila život výhra v lotérii

Väčšinu času si vraj praje, aby žiadne peniaze nevyhrala. Vraj ju už unavuje nakupovanie a chýba jej neistota, či bude mať z čoho zaplatiť šeky. Tiež si nevie nájsť priateľa, ktorý by s ňou nebol kvôli tomu, že je bohatá.

Predtým, než vyhrala v lotérii, pracovala ako asistentka za desať libier na hodinu a spolu s matkou žila v skromnom byte v Edinburghu. Dnes vlastní dva domy a fialový Range Rover a precestovala už desiatky krajín. Ako však tvrdí, vo vnútri je prázdna.

„Ľudia sa na mňa pozrú a povedia si, že by chceli mať život ako ja. Neuvedomujú si, v akom strese žijem," vraví Jane. Preto si hľadá právnika, ktorý by bol ochotný spísať žalobu na lotériovú spoločnosť. V jej stanovách sa ale píše, že hry sa môžu zúčastniť osoby staršie ako 16 rokov, a keďže Jane mala v čase výhry 17, k porušeniu zákona nedošlo. Jane však tvrdí, že spodný limit pre účasť v lotérii by mal byť stanovený na 18 rokov.

Luxusné auto, dva domy a niekoľko plastických operácií, ktorými sa Jane nechala „vylepšiť", jej však očividne neprekážajú. Tiež jej nenapadlo odovzdať všetky peniaze, ktorými dnes disponuje, charite. Otázkou preto ostáva, či postoj mladej blondínky, ktorej fotky zničeného života nájdete v galérii, nie je tak trochu (dosť) pokrytecký.

Autor: Liam

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18132 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes