ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

FOTO: Sexy baby v negližé urobia váš deň krajším

1.3.2017 | Úlety

Človek nemusí patriť medzi tých najinteligentnejších, aby vedel, že streda je síce lepšia než utorok, no horšia než štvrtok. Samozrejme za to môže jej vzdialenosť od víkendu. My sme sa vám preto rozhodli stredu spríjemniť.

Existuje množstvo vecí, na ktorých muži radi spočinú zrakom. V ich rebríčku sa ženy v sexy spodnej bielizni síce nenachádzajú na samotnom vrchole, do prvej desiatky by sa však mohli prebojovať. Neveríte? Nuž, mnohí chlapi tvrdia, že žena vo vyzývavých nohavičkách a podprsenke je dokonca vzrušujúcejšia než nahá.

FOTO: Gigi Paris: modelka, ktorej fotky musíte vidieť

Je jedno, či je negližé biele, čierne alebo červené. Na farbe mužom až tak nezáleží, oveľa dôležitejšie sú jeho schopnosti zvýrazniť patričné krivky a zahaliť len to najdôležitejšie. Ženy, ktoré nájdete v našej galérii, si sexy spodnú bielizeň vedia vybrať na jednotku. Presvedčte sa o tom a hneď budete mať krajšiu stredu.

Autor: Liam


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45983 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes