ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Domáce pichačky: toto dokáže nahnevaná žena

19.5.2017 | Úlety

Nasledujúca fotografia na prvý pohľad nevyzerá príliš zaujímavo, ale príbeh, ktorý ju obostiera, bezpochyby zaujímavým je. Na snímke sa totiž nachádza takzvaná „pichačka", ktorú žena v byte namontovala pre svojho manžela. Chce sa tak uistiť, že muž sa domov nevráti neskôr ako o deviatej večer.

Existujú muži, ktorým sú ich manželky schopné volať každých desať minút, len ak sa náhodou zdržia dlhšie v práci alebo si po robote vybehnú s kolegami na pivo. Ak nevolajú, píšu SMS-ky či v lepšom prípade lákajú domov fotkami lahodnej večere.

Číňanka sa rozhodla pre celkom iný spôsob, ako sa uistiť, že je jej manžel doma včas. Fotku na čínsku sociálnu sieť Weibo umiestnila Emma Yi a zhotovila ju počas návštevy u priateľky v Šanghaji. Bola zvedavá, čo za zariadenie má kamarátka pri vchodových dverách, a keď sa to dozvedela, neverila vlastným ušiam.

Kamoška jej totiž povedala, že jej muž začal z práce chodiť čoraz neskôr a neskôr. Neustále nadčasy ju napokon vytočili až do takej miery, že si pred dvere nechala namontovať pichačku.

Tá funguje na princípe „cukru a biča". Keď muž príde domov do deviatej, dostane teplú večeru a nemusí umývať riad. Ak sa oneskorí o polhodiny, musí dať manželke v prepočte asi 13 eur, a ak príde o viac než polhodinu neskôr, musí cez víkend upratať celý byt.

Čo poviete, ujali by sa takéto pichačky aj v slovenských domácnostiach?

Autor: Noel
Foto: Weibo, Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24244 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes