ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

7 dôvodov, prečo máme radi ženy KRV A MLIEKO

12.5.2011 | Úlety

Muži majú radi plné ženské tvary. Výnimkou sú azda len módni návrhári, ktorí ich za žiadnych okolností nepustia na mólo a tlačia svetu predstavu, že ideálnom ženskej krásy je kostra potiahnutá kožou bez všetkého, čo majú muži tak radi – zadok, boky, prsia. Obliny sú sexi a zdá sa, že čoskoro budeme oslavovať návrat zvodnej Venuše.

1. Sú sexi
Už na prvý pohľad je jasné, že pekne tvarované plné ženské telo je vizuálne oveľa zaujímavejšie, ako vychudnuté ploché telo modeliek z časopisov. Pekná tvár nie je všetko, ale dobrá postava je základom ženského sexepílu. Koho titulujú muži za najsexi ženy sveta? V týchto rebríčkoch pravidelne kraľuje sexica Beyoncé s plným pozadím, či exotická a najkrajšia žena tohto roku Jennifer Lopez, o ktorej pozadí sa hovorí už niekoľko rokov ako o zázraku prírody. O plnej postave novodobej sexuálnej ikony Kim Kardashian hádam netreba polemizovať.

2. Sú lepšie v posteli
Viaceré štúdie ukázali, že väčšina mužov dáva prednosť plným ženským postavám pred štíhlymi modelkami. Štúdia amerických univerzít z roku 2009 ukázala, že až 89 percent mužov vo veku 18-26 rokov považuje plnšie ženy za lepšie milenky, ako tie štíhle. Okrem toho, že ich majú za čo chytiť, vyznačujú sa silnejším temperamentom a chuťou do života. Ženy plných tvarov sú skrátka tie pravé divošky.

3. Sú symbolom plodnosti
Mnohé veci sa v priebehu histórie zmenili, no ako ukázala nedávna štúdia, symbol ženskej plodnosti a vitality – plná venuša si svoj status udržala dodnes. Postava tvaru presýpacích hodín a plné tvary aj v dnešných mužoch evokujú plodnosť a ženskosť. S týmito pocitmi aj hľadajú partnerku, ktorá by mala byť matkou ich detí.

4. Sú inteligentnejšie
Štúdia vedcov z Univerzity v Pitsburgu a Kalifornskej univerzity sa zameriavala na vyhodnotenie inteligencie žien podľa typu postavy. Na vzorke 16 000 dám odhalili, že tie s postavou v tvare presýpacích hodín mali oveľa vyššie skóre v inteligenčných testoch ako štíhle ženy. Popritom skúmali aj ich potomstvo, ktoré sa rovnako vyznačuje vyšším IQ, ako deti štíhlych mamičiek. Tento výskum bol základom pre ďalšie skúmanie vplyvu omega 3 mastných kyselín na mozog.

5. Žijú dlhšie
Rovnaká štúdia preukázala aj to, že ženy so širšími bokmi a plnými stehnami žijú dlhšie. Vraj je u nich nižšie riziko výskytu srdcovo cievnych ochorení. Pevnejšie ženy žijú nie len dlhší, ale aj zdravší život ako tie, ktoré si neustálymi diétami udržujú štíhlu postavu.

6. Vyzerajú lepšie v plavkách
Väčšina mužov sa teší na leto nie len z dôvodu dovoleniek a teplého počasia, ale preto, že dievčatá zhadzujú na plážach oblečenie. V ideálnom prípade krásky zhadzujú aj vrchný diel plaviek, no netreba zachádzať do extrému. Ženské plné tvary skrátka vyzerajú v plavkách oveľa lepšie.

7. Opätky im svedčia
Posadnutosť vysokými opätkami by sme pokojne mohli zaradiť medzi sexuálne úchylky. Mnoho mužov má slabosť pre sexi vysoké topánky nie len preto, že predlžujú nohy, ale najmä preto, že keď v nich dámy kráčajú ich pozadie sa prevaľuje zo strany na stranu. Práca bokov a sexi chôdza vynikne oveľa viac na babe s väčším zadočkom. Radosť sa obzrieť.

TIP: Pozrite si tie najkrajšie hviezdne krivky v GALÉRII pod článkom.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Ako dobre poznáte Simpsonovcov?
Otestovalo sa 36941 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes