ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

VIDEO: S mobilným matracom si zdriemnete aj na skale

15.6.2017 | TechMag

Simone Giertz je mladá vynálezkyňa, ktorá pochádza zo Štokholmu. Možno ste už videli niektoré exempláre z jej dielne. Väčšinou ide o primitívne roboty, ktoré majú dobrý úmysel uľahčiť život, ale v praxi sú úplne nepoužiteľné.

Napríklad pomocník pri umývaní vlasov, ktorý vám namiesto vmasírovania šampónu do vlasov iba pobúcha po hlave a vytlačí polovicu fľašky šampónu, z ktorej väčšina skončí v očiach. Alebo robotický krájač na zeleninu, prípadne robotický umývač zubov. Všetko je však tak zlé, že reálne sa to používať nedá.

Dôležité je, že sa pri tom Simone baví a jej vynálezy milujú aj fanúšikovia, ktorí sa vždy radi nechajú prekvapiť, čo si na nich 26-ročná Švédka pripraví.

VIDEO: Nápad storočia? Dildo dron pre masturbáciu bez rúk

Tentokrát sa zamerala na to, aby si mohla odpočinúť kedykoľvek a kdekoľvek. Riešenie našla v prenosnom matraci, ktorý vyrezala z bežného matracu a pripevnila si ho na chrbát. Nezabudla ani na prikrývku, ktorá pripomínala Supermanov plášť.

Vo videu nižšie môžete vidieť, ako Simone svoj nový vynález otestovala v praxi.

Autor: Theo
Foto: Youtube


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24244 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes