ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Vibrátor v posteli: ako využiť tohto spoločníka?

1.5.2017 | TechMag

Našli ste frajerke v bielizníku náhodou vibrátor? Alebo jej ho dokonca po dlhom naliehaní sami darovali? Nemajte zbytočné stresy z toho, že odteraz budete v posteli druholigovým hrdinom, ktorý potrebuje čas aj na regenerácii. Zúročíte tohto pomocníka nielen pre jej potešenie.

Odvážnemu šťastie praje

Každá žena ho chce rovnako, ako prsteň a iné šperky. Svoj vlastný vibrátor. A pozor, nie je to kvôli túžbe mať sex s umelou hmotou. Ženy sú neskutočne šialené dorovnávačky, čo znamená, že ak má niečo iná, každá sa chce dorovnať. Stačí, že jedna v babskom spolu povie, že má doba nástroj rozkoší, už ho chcú všetky. Takže ide skôr o túžbu a skúsenosť, ako relevantnú náhradu mužského penisu. Preto môžete odvážne, na rozdiel od množstva mužov, prikývnuť na jeho kúpu, dokonca jej ho sám darovať. Spravíte dobre!

Niečo za niečo
Vibrátor by rozhodne nemal slúžiť len na jednostranné potešenie. Tak to treba partnerke hneď vysvetliť. Teda minimálne si musíte stanoviť pravidlá použitia. Keď nie ste doma, môže mu aj roztopiť baterky, ale používať ho musí aj v prípade, že sa idete hrať spolu. Aj vy ste vždy chceli vidieť ženskú masturbáciu v priamom prenose? Želajte si toto divadielko. Vzrušená a navnadená žena často predvedie s vibrátorom aj to, čo ste doteraz videli len vo filme

Spoločné dobro
O prostate ste už ako chlap určite počuli. Horšie je, že sa obvykle skloňuje len v situácii s ohrozením zdravia. Je to však žliazka vyvolávajúca dokonalé potešenie. Lenže stimuluje sa cez zadok. Muži, ktorým partnerka citlivo nasmerovala hrot vibrátora práve na toto miesto, uvádzajú, že pocity prekonali všetky dovtedy zažité orgazmy. O dôvod viac pri výbere zohľadňovať parametre, ktoré sa budú páčiť aj vám.

Ochrana pred „parazitmi"
Aj ženy sú poriadne nadržané a majú chuť na sex. Netreba si klamať, že nie. Ak ich prepadne v čase, keď ste preč z domu, nejedna si nájde chlapa do pár minút na internete. Tá, ktorá má vibrátor sa dokáže omnoho praktickejšie, rýchlejšie, bezpečnejšie aj vernejšie uspokojiť, hoc sama. Potom jej kúsok mäsa v tele až tak nechýba. Vibrátorom môžete zachrániť aj vlastné parohy.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes