ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Top sexhračky pre mužov: Ktorá je pre vás ideálna?

12.4.2017 | TechMag

Nejde o to, že by vám ruka alebo partnerka nestačili, ale zo všetkého sa môže stať rutina a tak by nebolo na škodu zájsť do sexshopu alebo tí hanblivejší do eshopu. Skúste porozmýšľať nad nejakou pomôckou, ktorá by vám zlepšila pôžitok zo sexu alebo z masturbácie.

Už dávno nie je jedinou sexhračkou pre mužov nafukovacia bábika s otvormi. Dnes si môžete nakúpiť pomôcky od výmyslu sveta a aby ste sa v tom nekonečnom portfóliu erotického biznisu vyznali, poradíme vám, po ktorých hračkách sa oplatí poobzerať sa.

Masturbačný návlek
Návlek z mäkkej gumy s rozličnými výstupkami s spojení s trochou lubrikantu vám poskytne nevídaný zážitok z masturbácie. Na trhu je dostupná široká variácia veľkostí, vrúbkov i farieb masturbačných návlekov.

Stimulátor prostaty

Pokiaľ sa nebojíte, alebo si priam užívate análne hrátky, tak stimulátor prostaty je to pravé pre vás. Nejde o rovnaký vibrátor, aký používajú ženy, pretože vďaka jeho špeciálnemu tvaru sa mužský vibrátor zameriava na stimuláciu prostaty, čo je veľmi príjemné, ak si na to zvyknete. S touto hračkou sa nemusíte hrať sám, možno sa ku vám pri tom rada pridá aj vaša partnerka a ochotne vám pomôže.

6 dôvodov, prečo ženám zahýbame: Nájdete sa?

Baterka
Jednou z najpopulárnejších sexhračiek pre mužov je v súčasnosti rozhodne baterka (z angl. fleshlight). Jej otvor i vnútro sú realisticky podobné ženskej vagíne a potešia najmä osamelých mužov. Môžete si vybrať z nekonečného množstva modelov, medzi ktorými nájdete aj kópie pohlavných orgánov vašich obľúbených pornoherečiek.

Vibračný krúžok
Vibrujúci erekčný krúžok prinesie nové vlny vzrušenia do perín, ktoré zdieľate s vašou partnerkou. Len sa pripravte na to, že ak na vibračný krúžok nie ste zvyknutý, tak možno vydržíte kratšie. Ale môžete sa spoľahnúť na to, že pôjde o intenzívny zážitok pre vás i pre vašu partnerku.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1452 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes