ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Revolúcia v sexe? Náplasť na penis, čo nahradí kondóm

11.8.2017 | TechMag

Sexuálne aktívni a zodpovední muži, zbystrite pozornosť! Kondómy možno čoskoro nahradí nový spôsob intímnej ochrany – náplaste.

Výrobcovia kondómov sa síce snažia robiť čoraz tenšie prezervatívy, aby ste si bezpečný sex mohli čo najkomfortnejšie vychutnávať, ale ak tak to stále nie je rovnaký pocit, ako keď si to s partnerkou rozdáte koža na kožu.

Preto sa dostali na trh náplaste na penis, ktoré vás majú ochrániť pred nechceným tehotenstvom. Princíp je veľmi jednoduchý – malú náplasť si nalepíte na špičku žaluďa (pokojne si ho môžete nasadiť aj hodnú chvíľu vopred) a môžete si pokojne užívať. Nemalo by hroziť, že by vám nejakí premotivovaní plavci priskoro vyplávali, namierili si to rovno do maternice a spravili z vás otca ešte skôr, než na to budete pripravení.

Čudné: Ženy sú šťastnejšie, keď je ich partner škaredý

Má to však jednu veľkú nevýhodu. Zatiaľ čo s kondómom si môžete užiť orgazmus v partnerke, s náplasťou musíte vyvrcholiť vonku. Keď sa orgazmus bude blížiť, je potrebné penis vytiahnuť, náplasť odlepiť označkovať si partnerku. Ale najskôr sa s ňou dohodnite, kam si to máte nasmerovať.

Vyskúšali by ste také náplaste? Podeľte sa o váš názor v komentároch pod článkom.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes