ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Najnechutnejšie alkoholické nápoje: Na toto si netrúfne každý

12.6.2017 | TechMag

Niektoré alkoholické drinky nemajú zrovna príjemnú chuť, ale nasledujúce nápoje by ste určite neponúkli návšteve na prípitok. Na tieto „gurmánske chuťovky“ by ste sa odhodlali až keď budete mať poriadne pod čapicou a možno ani vtedy.

Zloženie a výroba takého alkoholu nie je pre každého a možno sa vám zdvihne žalúdok, už keď si to budete čítať. Takže ak ste slabšej povahy, prečítajte si radšej niektorý iný z našich článkov. Zaujímať vás možno bude článok o najzbytočnejších mobilných aplikáciách, alebo sa zoznámte so sexy dvojičkami z celého sveta. Ale ak ste odhodlaní vyskúšať odolnosť vášho žalúdka, nech sa páči, toto sú nechutné alkoholické nápoje:

Víno z myší
Tento nápoj je populárny v Ázii. Myši krátko po narodení vhodia ryžového vína a nechajú ich skvasiť. Víno z myší sa predáva vo fľaši aj so zvieratami.

Chicha
Latinskoamerická lahôdka je pivo chicha. Základ tvorí kukurica, ktorá je doplnený ľudskými slinami. Sliny rozpustia kukuričný škrob a vznikne pivo chicha.

Víno z hadej žlče
Hadia žlč má miesto medzi alkoholickými nápojmi. Ryžové víno sa zmieša s haďou žlčou a vznikne kuriózne hadie víno.

Gilpin family whisky
Rodinná firma vyrába whisky s močom, presnejšie používa moč starších ľudí, ktorí majú cukrovku. Cukry v moči urýchľujú proces kvasenia.

Autor: Theo
Foto: Youtube


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes