ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Najhlúpejšie aplikácie

7.8.2012 | TechMag

Mobilné aplikácie vládnu svetu a podľa odborníkov ich význam stále narastá. Dnes si môžete stiahnuť appku prakticky na všetko, či už ide o veci praktické – predpovede počasia, mapy, či hustota premávky, alebo hry rôzneho zamerania. Medzi najobľúbenejšie aplikácie však stále patria tie najhlúpejšie, aké si viete predstaviť. Ktoré z nich používate vy?

Pivný pohár
Pre pánov, ktorí sa na svet pozerajú cez poloplný pohár radšej, ako cez poloprázdny, je určená aplikácia iBeer. Ak máte radi dobre vychladenú desinku vždy po ruke, určite vás poteší aspoň pohľad na zarosené sklo a nadýchanú penu, ktorá chce vyskočiť z displeja vášho smartfónu priamo do vášho smädného hrdla.  

Ako bozkávať
Tému, ktorá trápi najmä násťročných, v minulosti bez problémov riešilo tínedžerské Bravíčko, no dnes sú mladí vyslovene HighTech. A vedia to aj producenti aplikácií a tak zameriavajú svoju pozornosť práve na túto cieľovú skupinu zákazníkov. Aplikácia How to Kiss vám ponúka kompletný prehľad typológie bozkov aj  postupov, ako sa vypracovať na majstra bozkávača. 
Virtuálne prdy
Aj ten najväčší intelektuál potrebuje niekedy vypnúť, preto by vás nemalo prekvapiť, ak nájdete v mobile nejakého knihomoľa aplikáciu Nasty Sounds, ktorá ponúka viac ako 70 rôznych zvukov prdov, grgania, vracania, či sprievodných zvukov masturbácie a sexu. Domnievate sa, že za takúto detinskú hru nikto nezaplatí? Čudovali by ste sa... 

Be Ugly
Väčšina z nás sa rada domnieva, že na tom s výzorom nie sme ani zďaleka najhoršie. Aj preto sa s radosťou hovadíme na rôznych fotografiách a snažíme sa pôsobiť čo najodpudivejšie, ako len dokážeme. Ľudia, ktorí sa radi fotia s grimasami tu zdieľajú svoje fotografie a hodnotia stupeň škaredosti. Aby to nebolo také jednoduché, grimasa musí vždy imitovať výraz nejakého zvieraťa.  

Ass no Ass
Milovníci optických ilúzií, ruku hore. Ass no Ass je tipovacia hra, v ktorej hádate, či výrez fotografie zobrazuje zadok, alebo niečo iné. Na základe vášho skóre sa môžete dostať medzi top päťku najsilnejších hráčov, ktorí sa tak môžu medzi kamarátmi chváliť dokonalým poznaním ženského (ale aj mužského) pozadia.  

Stupid Button
V spoločnosti kamarátov v dobrej nálade sa občas niekomu stane, že vypustí z úst niečo, na čo by za iných okolností nebol práve hrdý. Kamoši však na svoju hlúposť neupozorňujú. Jedine ak prostredníctvom aplikácie Stupid Button, ktorá ponúka tlačidlo, ktoré zaznamená, keď niekto z vášho okolia povie niečo naozaj hlúpe. Sprievodný zvuk dotyčnému naznačí, že práve prekročil hranicu humoru, únosnosti, či tolerancie. 
Pimple Popper
Vytláčanie vyrážok nepatrí medzi obľúbené aktivity, napriek tomu má táto nevyhnutná činnosť svojich priaznivcov vo svete aplikácií. Tí s vášňou vytláčajú virtuálne akné a zbierajú body, akoby robili prijímací pohovor v salóne krásy. Ak sa vám cnie za pubertou, stiahnite si aj vy Pimple Popper.

Sleduje virtuálne vytláčanie vo VIDEU pod článkom.

 

Sperminator
Každý správny chlap by mal dokonale ovládať možnosti antikoncepcie a základné informácie o tom, ako funguje reprodukčný systém. Tieto vedomosti vám pomôžu aj v hre Sperminator, v ktorej ide o zabíjanie spermií, ktoré útočia na vajíčko. 
Poop the World
Na základe obrázku usudzujeme, že nie je nutné prekladať názov aplikácie do slovenčiny. V princípe ide o to v čo najkratšom čase položiť kôpky na čo najviac miest na virtuálne mape sveta. Nápadité. 
Sexy Girl Talk
Chýba vám sexi hlas nadržanej ženy, keď ste práve single? Stiahnite si aplikáciu Sexy Girl Talk, ktorá ponúka klávesnicu, na ktorú môžete písať vlastný text, ktorý vám prečíta sexy hlboký nažhavený ženský hlas. 
Autor: Michal

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes