ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Chlap si nevedel nájsť manželku, neuveríte, čo urobil

27.4.2017 | TechMag

Čo spraví ITčkár, ktorý si nevie nájsť babu? U nás obvykle začne snoriť po internetových zoznamkách. V Číne si kúpi erotickú bábiku, oživí ju pomocou pár káblikov a ožení sa s ňou. Nová manželka neodvráva a síce ani nevarí, ale napríklad Zheng Jiajia si naozaj pochvaľuje. Nohy má pre neho vždy rozkročené a aj reaguje. Síce ako blondínka, ale tak tie my muži máme radi. Bez ohľadu na farbu vlasov.

Snúbenica ako digitálky

Každá mama má radosť, keď syn privedie domov snúbenicu. Očakáva, že konečne preberie štafetu starostlivosti nastávajúca. To si myslela aj mama Zheng Jiajia, ktorý má 31 rokov a už by sa patrilo, aby opustil mamahotel. No nakoniec bolo všetko inak. Syn po sérii krátkodobých vzťahov zbalil márne snahy o nadviazanie plnohodnotne fungujúceho a sexuálneho vyváženého vzťahu so ženou.

VIDEO: Žena si užila s umelým chlapom, páčilo sa jej to? (18+)

Zašiel do erotického obchodu a kúpil si bábiku, čo to vie na všetky spôsoby. Číňania sú známi tým, že sa môžu brať s čímkoľvek, ale Zheng nechcel nasledovať davy, aby sa oženil s bezduchou Ančou. On bol majster na techniku a tak v nej pospájal pár obvodov. Dnes má slečnu, ktorú si síce musel pred oltár priniesť, lebo nechodí, ale pozná pár slov a rozoznáva čínske znaky. Čo je teda podstatne viac, ako vie bežná Slovenska.

Dcéra, či manželka?

Zheng Jiajia nie je len nejaký samozvaný amatér z garáže, pracoval Huawei, kde dal výpoveď, aby sa mohol naplno venovať vývoju inteligentných spoločníčok, ktoré neodvrávajú. Nakoniec si oficiálne svoju robotku zobral aj za manželku a my vlastne premýšľame, či sa popri tom nedopúšťa tak trochu aj incestu...

Čo môžem pre teba urobiť?
Zheng nie je prvý, kto venoval úsilie vývoju erotického robota pre partnerstvo. Na vysokej škole technickej v Číne nepracujú len na sofistikovaných metódach, ako skopírovať najnovší iPhone, ale študenti vyvinuli aj Jia Jia. Robotku, ktorá je prakticky erotickou bábikou s kvapkou vlastnej inteligencie. Vie dokonca viesť veľmi jednoduché rozhovory, ktoré obvykle zakončuje vetou: „Áno pane, čo pre vás môžem urobiť." Áno, celkom si vieme predstaviť, že to rajcuje...

Autor: Marcos
Foto: WAN


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes