ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

10 NAJ - vylepšení FB profilu (keď sa kamoš zabudne odhlásiť)

18.9.2012 | TechMag

Spolubývajúci si odskočil a nechal zapnutý notebook bez toho, aby sa odhlásil z Facebooku. Prečo by to robil, veď predsa nemá dôvod neveriť vám, no nie? 

Vaše dospelé JA hovorí, že by bola strašná somarina vyviesť tomu úbožiakovi niečo nekalé. No keď je vo veci nestrážený počítač a kamošov otvorený profil, dospelé JA do toho nemá veľmi čo kecať. Tu sa totiž dostáva k slovu potlačený inštinkt vyrasteného dieťaťa. Nebráňte mu kreatívne sa prejaviť a inšpirujte sa pri tom našimi odskúšanými tipmi. Dali sme ich dokopy za výdatnej pomoci desiatich kolegov a známych - bandy zlomyseľne škodoradostných chlapov, čo sa za svoju škodoradosť nehanbia. Spoľahnite sa, že ide o praxou overené rady!

(Redakcia Magazínu.sk si vyhradzuje právo na omylnosť. Za prípadné fyzické útoky na vašu osobu nezodpovedá. Sorry, páni.)

KLIKAJTE OSTOŠESŤ
Jedným z prvoplánových vtípkov je poprihlasovanie neodlogovaného nešťastníka na všetky možné gay komunity, pochybné náboženské či politické skupiny, a samozrejme – fanúšikovské stránky Justina Biebera. Takto ale nezainteresovaní veľmi rýchlo pochopia, že ide o votrelca v profile, takže vtip nebude zas až taký vtipný.

NEVINNÝ TIP
Ak vás tlačí čas, vyriešte to promptným a nevinne trápnym statusom typu: „Prdol som si dobre.“

LÁSKA JE LÁSKA
Otvorte si kamarátovu životopisnú vizitku, vzťahovú kolónku a dajte do sveta na známosť, že Karol B. vstúpil do vzťahu s rukou Karla B.

ŠŤASTNÝ OTECKO
Marián (25) to vyhral na celej čiare: „Kamošovi sme napísali, že je hrdým otcom malej Karinky. V práci mu všetci gratulovali, dostával esemesky, dokonca mu kúpili darčekový kôš. Nechápal, odkiaľ vietor fúka, až kým sa po pár hodinách dostal na web...“ 

PRIZNANIE
„Mám chuť na shemalea“ je dostatočne šťavnaté priznanie bez toho, aby ste prekročili hranicu zdravých mravov, čo by sa nepochybne stalo, keby ste sa v statuse verbálne obtreli o mladých chlapcov či obskúrne sexuálne praktiky. 

PRIESKUM
Ak vám nejde vyslovene len o srandu, môžete svoje vyčíňanie v cudzom profile poňať vedecky a hodiť do siete status, v ktorom žiadate o vyššiu sumu peňazí na pokútne účely. A potom sa zahrať na sociológa a sledovať reakcie...

CHUDÁČIK
„No mohol som si zlomiť nohu?“ je status, ktorý nemôže nechať okolie chladným. Martin (26) ale upozorňuje na možné riziká: „Spáchali sme to kolegovi, ktorého vzápätí bombardovala frajerka aj najbližšia rodina vystrašenými telefonátmi, že čo sa, preboha, stalo.

VÝRASTOK
Stiahnite z webu najnechutnejšiu fotografiu výrastku alebo nepríjemne vyzerajúcej kožnej choroby, uploadnite a pridajte komentár: „Myslíte, že je dôvod ísť s týmto k lekárovi?“

SNÍVALO SA MI O TEBE...
Vyberte si náhodných 10 (ak máte viac času, pokojne aj 20) kočiek z kamošovho zoznamu priateľov a skúste im rad radom (nie hromadne!) poslať správu viacznačného znenia: „Snívalo sa mi o tebe...“ Ktohovie, možno sa vám takýmto neortodoxným spôsobom podarí osamelému kamošovi skvalitniť spoločenský život a ešte vám nakoniec poďakuje. Aj keď, máme neblahé tušenie, že pravdepodobnejšie „ďakovné“ bude jedna cez hubu... 

IDOL
Stiahnite z webu dve fotky šviháka Roberta z Twilight ságy a raz-dva s nimi upravte kamarátov profil. Námaha i časová náročnosť je v tomto prípade minimálna, no a výsledok je jedným slovom oslnivý, ako môžete vidieť z nášho ilustračného print screenu.

Autor: Mike


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes