ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia

Hrajte o nafukovací vak a produkty Pepsi

Hrajte o nafukovací vak a produkty Pepsi

Dali by ste ruku do ohňa, že by ste bez zaváhania vedeli rozoznať svojho kolového favorita od konkurencie? Príďte to dokázať! Aj tento rok si budete môcť v rámci roadshow Súboj chutí otestovať svoje chuťové poháriky. Na desiatkach miestach po celom Slovensku budete môcť porovnať nielen Pepsi s cukrom, ale i novinku na trhu – Pepsi bez kalórií. Štýlového bezkalorického kolového nováčika v čiernom obale nájdete už aj v obchodoch. Ak si ho chcete porovnať v dueli s konkurenčným produktom, zastavte sa na niektorej z početných zastávok Súboja chutí.

A aby ste si mohli doma po „súboji“ príjemne oddýchnuť, zapojte sa do našej súťaže o veľký nafukovací vak a plechovky Pepsi. Jednoducho, vychutnajte si chuť leta s Pepsi naplno!

Pomôcka: Správne odpovede nájdete na stránke Magazín.sk.
 
Aký živočích sa nachádza na fotografií číslo 12 v galérii k článku s názvom FOTO: Najvtipnejšie zábery zvierat, ktoré vás zaručene donútia k úsmevu?
Z ktorej krajiny pochádza 50-nik Chuando Tan, ktorý udivuje celý svet svojím vypracovaným telom?
Pláž z ktorej krajiny sa nachádza na fotografii číslo 8 v galérii k článku s názvom FOTO: Tam je dobrá dovolenka! Pláže s najpriezračnejšou vodou?

Kontaktné údaje pre zaslanie ceny v prípade výhry