ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Uletené záchody, do ktorých by ste sa vyprázdnili s radosťou

24.4.2017 | Štýl

Bez dobrého záchoda môžete aj vo vile snov zabudnúť na príjemné bývanie. Záchod je jednou z najdôležitejších súčastí nášho života a niektorí ľudia sa ho rozhodli poňať ako umenie. Pretože aj vykonať potrebu si občas žiada značný kumšt.

Pisoár s výhľadom

Ak vás rozčuľovalo, že na väčšine záchodov pri vykonávaní potreby len hľadíme do steny, alebo na reklamný plagát, tak v Shiyanhu Ecologic Park budete krochkať blahom.

FOTO: Ženám vstup zakázaný: toto sú NAJ pisoáre sveta


Tu si dovolili pripevniť pisoáre na jednostranne priehľadné sklá a tak pri močení máte výhľad do prírody. Skoro nám to pripomína tak obľúbené tasenie „náradia" vonku.

Iba pre mužov

Samotný pisoár je chuťovka vyšľachtená špeciálne pre mužské potreby a preto sa nedá čudovať, že si žiada aj hračky, ktorým by ženy nerozumeli. Spoločnosť Captive Media preto vytvorila hracie konzoly vďaka ktorým si môžete zahrať prúdom moču jednoduché hry.

Máte pokazený záchod? Buďte radi, že nežijete v stredoveku

Potom svoj výkon zdieľať aj na sociálnych sieťach. No problematické to je, ak máte problémy s prostatou a slabý prúd moču. Ostatí vás ľahko predbehnú.

Zlatý trón

Je legendou medzi záchodmi a nie je na predaj. Táto sanita je vyrobená z čistého zlata len preto, aby sa stala držiteľkou Guinnessoveho rekordu. Stála 4,8 milióna dolárov a príliš sa nepoužíva. Aj dobrý záchod je tak možné vnímať ako investíciu.

Toalety pre dáviacich

Možno to poznáte. Párty je tak dobrá, že z množstva alkoholu sa vám chce nielen na malú, ale máte pocit, že to pôjde aj zhora. Nemáte veľmi čas premýšľať a tak naložíte zvyšky večere do pisoáru. Pre upratovačky nie je väčšej nočnej mory. Preto v jednom pražskom klube prakticky vytvorili vedľa pisoáru aj misku na zvracanie. Pisoár ostane čistý a váš žalúdok tiež.

Presklený záchod

Skutočne to nie je zlá idea. Najmä pre hypochondrov, ktorí vedia, že sledovať stolicu je nesmierne dôležité. V takomto zariadení si na ňu doslova posvietite z každej strany. Nech sa páči.

Vaginálny pisoár

Vytvoril ho umelec Clark Sorensen a je asi najdrahším pisoárom vôbec. Keďže ho zaradil do kategórie umenie, tak si jeho hodnotu stanovil na 11 500 dolárov. Lahôdka pre tých, ktorí chcú aj na záchod vstupovať s pocitom, že vchádzajú do galérie.

Autor: Marcos
Foto: Odee


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes