ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Televízne seriály, v ktorých nájdete najviac nahoty a sexu

15.6.2015 | Štýl

Nahota v seriáloch bola kedysi výnimočná, dnes ale ide o bežný štandard, a to najmä u seriálov zo zahraničnej produkcie. Kde však nájdete sporo odetých hercov najviac? Pozreli sme sa na to a zostavili rebríček seriálov, ktoré sú nielen kvalitné, ale obsahujú aj šteklivé scény.7. Californication


„Fornication" znamená v preklade z angličtiny smilstvo, a už to vám zrejme jasne naznačí, o čo v seriáli ide. Je v ňom veľa nahoty, sexu, a v niektorých krajinách museli dokonca isté scény cenzurovať. Napriek tomu má seriál vynikajúce hodnotenia a patrí k jedným z najobľúbenejších. Hlavnú rolu si v ňom zahral David Duchovny, ktorý je slovenskému divákovi známy ako agent Mulder zo seriálu Akty X.

6. Masters of SexKvalitných seriálov nájdete v slovenských televíziách pomerne málo a výnimkou nie je ani Masters of Sex. Hlavnými hrdinami sú gynekológ William Masters a jeho asistentka, ktorí skúmajú ľudskú sexualitu. Viac o deji prezrádzať nebudeme, pri sledovaní seriálu sa vám ale môže stať, že sa budete červenať.

5. Orange Is the New BlackĎalší seriál, ktorý síce na slovenských staniciach nenájdete, no je to veľká škoda. Hoci jeho sledovanie v rodinnom kruhu by sme rozhodne neodporúčali, kvalitu mu uprieť nemožno. Dej sa točí okolo Piper - bisexuálky, ktorá sa dostane do väzenia. Za mrežami si však odpykáva trest aj jej bývalá partnerka. To je pre Piper vcelku problém, nakoľko ju na slobode čaká snúbenec.

4. GirlsKeď začnú producenti dostávať výhražné listy od konzervatívnych divákov, ktorým v seriáli vadí veľké množstvo sexuálnych scén, asi viete, čo od takéhoto seriálu čakať. Hoci je seriál pomerne kvalitnú, treba povedať , že časť nahoty v ňom je vcelku neopodstatnená. Zrejme aj preto veľkú časť divákov seriálu o ženách tvoria muži.

3. True Blood: Pravá krvTento seriál po premiére prvej časti šokoval divákov po celom svete. Hoci sa dej točí okolo upírov, nečakajte žiadny sladký Twilight. Práve naopak, Pravá krv je plná násilia, nahoty, a samozrejme sexu. S deťmi ju radšej nepozerajte, aby sa k vám náhodou zo strachu v noci v posteli netúlili.

2. SpartacusHoci má tento seriál mimoriadne chytľavý dej, diváci sa do nej občas zamotávajú, a to aj vďaka mnohým sexuálnym scénam, v ktorých zväčša hrajú mimoriadne príťažlivé dámy. Ako aj pri ostatných seriáloch z tohto rebríčka, ani tento neodporúčame sledovať s mladšími, no ani výrazne staršími rodinnými príslušníkmi. Skúsite si však tipnúť, čo sa umiestnilo na prvom mieste?

1. Hra o trónyHra o tróny patrí v oblasti zobrazovania sexu a nahoty k absolútnej špičke. Scény pre divákov nad osemnásť rokov však ani zďaleka nie sú ťahúňom tohto výborného seriálu natočeného podľa knižnej predlohy od Georgea R.R. Martina. Hra o tróny vyniká predovšetkým strhujúcou zápletkou, silnými postavami a verne zobrazeným prostredím, ktoré je opísané v predlohe. Na svoje si však prídu aj milovníci akčných scén, ktorých je v seriáli neúrekom.

Autor: Filip

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes