ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Selfie, ktoré vás dostanú za mreže

12.6.2017 | Štýl

Na začiatku bola túžba pochváliť sa. Na konci len zistenie, že nie všetko je hodné zverejnenia.

Za tehotenstvo do basy?

Mať doma bordelárku je rovnako zlé, ako žiť s narkomankou a keď sa tieto dve veci spoja, je to na čistú basu. Tak dopadla aj Natasha Kirkland, ktorá bola tehotná so svojim štvrtým dieťaťom a spravila si selfie. No, robia to všetky šťastné mamičky, ale Natasha zabudla, že na svojej ruke má škrtidlo a na nočnom stolíku namiesto detských hračiek výbavičku do žily. Pár dni po zverejnení fotky jej zaklopala na dvere polícia a budúca mamička nemohla nič zatajiť. Vlastná fotka ju usvedčila.

Svadobný darček

V Anglicku je zakázaná akákoľvek manipulácia s mobilom počas jazdy. Vrátane fotenia selfie. Istý muž, ktorý išiel po svoju snúbenicu si spravil foto, no problém bol, že v jeho slnečných okuliaroch sa dalo vyčítať, že nesedí na parkovisku, ale jazdí v premávke. Na jeho tweet zareagovala aj polícia, aby zostal v kontakte a pošlú mu svadobný dar pokutu 200 libier a šesť trestných bodov. Muž nato okamžite zmazal svoje konto. Či už dostal policajný darček, alebo sa mu podarilo uniknúť trestu, nevieme.

Cela za luxus

Tou poslednou vecou, ktorou by ste sa mali chváliť na sociálnych sieťach, je nové Lamborghini. Teda ak sa predpokladá, že ste nemali ako prísť k rozprávkovým peniazom. Preto si polícia posvietila práve na šťastného majiteľa vozidla a zistili, že to môže byť práve osoba spojená lúpežou na letisku v Južnej Afrike, kde prišlo k odcudzeniu pätnástich miliónov libier. No a bác, trafili do čierneho, na fotke bol priamo vodca gangu, ktorého vystopovali práve vďaka selfíčku.

Chválenie sa cudzím perím

Angeline Chidowore sa konečne dočkala svojho vysnívaného kožuchu a tak sa ním pochválila na Instagrame. Malo to len jednu chybu. Práve ten kožuch totiž pri inventúre chýbal v obchode, kde pracovala. A keďže nebol lacný, ale plná hodnota bola 13-tisíc dolárov, už to nebol priestupok, ale Angelinu zatkli ako skutočného zločinca.

Psycho policajt

Pomáhať a chrániť je asi najčastejšie porušované policajné predsavzatie nielen na Slovensku. V Tureckej Ankare sa pred súd dostal policajt, ktorý si namiesto záchrany samovraha spravil fotku s nešťastníkom v pozadí. Mimochodom muž svoje dielo dokonal krátko po tom, ako cvakla spúšť na policajnom mobile skočil z mosta.

Milovník zbraní

Jules Bahler sa fotil pre vlastný Facebook so zbraňou v ruke. Naozaj nápadnou a takou bola aj pre FBI, ktorá ho nakoniec vďaka fotografiám usvedčila z vykradnutia banky a ďalších lúpeží. Na chalana by sa zrejme prišlo tak, či tak, ale Facebook to policajtom výrazne uľahčil.

Autor: Marcos
Foto: Odee


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Vyznáte sa v gangsterkách?
Otestovalo sa 9899 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes