ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Praktický návod, ako si zaistíte, aby sa nevrátila k bývalému

5.6.2017 | Štýl

Bývalý chlap je vždy problémom a predstavuje ohrozenie. A nájsť si dnes babu, pre ktorú budete prvý, je skoro tak zložité, ako nájsť štvorlístok v strede diaľnice. Musíte sa teda vyrovnať s faktom, že vaša nová láska má bohatú milostnú históriu a treba zabezpečiť, aby to bola pre ňu končená kapitola života.

Problém bývalých

Ženy, vzťahy aj lásku prežívajú inak ako muži. Z toho potom vyplýva aj ich závislosť na bývalých chlapoch. O to horšie je, ak to neboli ony, ktoré posielali k vode, ale opustil ich chlap. Vtedy je vysoká pravdepodobnosť, že ak sa objaví s ružou v ruke, zabudne na vás a dá mu prednosť. Tento nepríjemný scenár môžete zmeniť a my vám poradíme ako.

Zistite, čo bol zač
Svet je malý a veľmi rýchlo sa dopátrate k tomu, aký bol jej bývalý. Pozor, nepýtajte sa priamo frajerky, aby ste nerozjatrili spomienky. Na to sú ideálne dobré kamarátky. Potom môžete začať jemne kopírovať jeho dobré vlastnosti a ukázať, že jeho negatíva nemáte. Iba vtedy zistí, že ste boli dobrá zámena a nebude chcieť vrátiť staré časy.

5 dôvodov, prečo si v lete nehľadať stály vzťah

Nebráňte jej
Nie je nič horšie, ako brániť babe v konte s bývalým. Prečo? Pretože aj u nich sa aktivuje, rovnako ako u mužov, odmietaný režim. To znamená, že čím viac jej budete brániť, o to viac sa ona bude snažiť priblížiť k bývalému. Naopak, ukážte svoju veľkorysosť, ona vám dá za ňu prednosť. Na druhej strane je jasne potrebné ukázať, že žiarlite a nie je vám ľahostajné s kým je.

Dajte jej pocit istoty
Toto je veľmi dôležitý bod. Ženy ostávajú pri chlapoch, ktorí majú pre ne náručie a v ktorom sa cítia bezpečne. Preto je dôležité jej povedať, ukázať a skutkami dokázať, že sa na vás vždy môže spoľahnúť. No a to pri bývalom rozhodne neplatí, keďže on jej už zo života raz zdúchol. Aj keď sú ženy stále do niekoho zamilované, volia vždy radšej bezpečný prístav ako neistotu. A to je vaša veľká devíza.

Nekupujte si ju
Drahé darčeky a pretekanie sa v utrácaní na ženu môže spraviť chvíľkový dojem, ale nezaručí, že vyhráte. Ak ju chce bývalý naspať a obsypáva ju luxusnými maličkosťami, stavte na opačný pól. Ukážte nehu, lásku, počúvajte ju, majte na ňu čas. A ona si uvedomí, že je to pre v živote dôležitejšie ako retiazky, či kvety, ktorými ten druhý bude chcieť odčiniť zlé svedomie a kúpiť si jej srdce.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes