ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Poznáme miesta, kde zažijete tie najlepšie sex párty sveta

13.5.2017 | Štýl

Nebaví vás sex na domácom piesočku? Prípadne žiadny nemáte a tak by ste sa radi pridali k sexujúcim párom v nádeji, že aj vám sa ujde dobrá samička? Potom presne vieme, kam by ste mali vyraziť na dovolenku.

Loď plná sexu

Plavby loďou získavajú na obľube. Nech je akokoľvek veľká, ide o uzatvorený objekt istej skupiny ľudí. Ak sa nájdu partie s rovnakými záujmami, môže z toho vzniknú jedna z najväčších swingers akcii na mori. Z tejto myšlienky vychádzali prevádzkovatelia projektu The Swinger Cruise. U nich si vyberiete loď, či už niekde v Karibiku, alebo napríklad aj po Stredozemnom mori, kúpite lístok a okrem krás prírody spoznávate aj krásy sexu. Aktuálne je v ponuke aj horúca plavba obsahujúca tri noci v Ríme. To pravé pre ľudí, ktorých neláka len romantika, a radi sa premenia na morských vlkov a vlčice.

Dom nerestí
V New Yorku si každý pamätá Sochu slobody, ale ak chcete mať omnoho netradičnejšie a nezabudnuteľnejšie zážitky, tak sa pýtajte na apartmán Open Love NYC. Ide o dom vybavený pätnástimi spálňami, v ktorom sa pravidelne a prakticky neustále organizujú rôzne párty a diskusie o polygamii s jediným cieľom: ostať do rána a potešiť sa všetkými zúčastnenými. Spálňa stojí od 750 do 1500 dolárov na noc a pritom sa v nej ani nevyspíte. Napriek tomu sa nikto nesťažuje.

Open air swingers
Letné festivaly sa aj na Slovensku často menia na spontánne sex párty, ale ak chcete mať absolútnu istotu, že si vrznete, kašlite na Pohodu. Poďte na Swingfields Festival, hoci ďalší ročník sa bude konať až o rok a to presne od 28. júna do 1. júla 2018. Je to jediný swingers festival otvorený pre všetky sexuálne orientácie. Hrá tu hudba, vystupujú skupiny, ale predovšetkým sa súloží. Každý s každým bez rozdielu pohlaví, jednoducho vás tu vycicajú do poslednej kvapky. Možno si ani nespomeniete, s koľkými ste to robili. Podľa toho spoznáte, že to bol dobrý festival.

Erotické kempovanie

Ak chcete zažiť dobrý sex prístupný pre všetkých, tak sa vyberte kempovať do Le Diamant Noir vo francúzskom Dordogne. V princípe každý kto sem príde, vie, do čoho ide, aj keď nie vždy aj do koho. Prevádzkovatelia kempu chceli zo swingers spraviť dostupnú záležitosť pre masy a tak noc stojí 25 euro. Ak chcete prísť len na deň, tak samotné ženy platia 12 eur a muži 45. Aj tak dobrá cena. Dostanete tú náramky, ktoré rozlišujú, či ste v páre, alebo single. No pri sexe to už nehrá rolu.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31741 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes