ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Páry so zvrátenými chúťkami: Čo za zverstvá spáchali?

5.4.2017 | Štýl

Každý má v sebe nejaké netradičné sny, ale väčšinou sú neškodné. Niektorí ľudia ale majú túžby, ktoré sú za hranicou ľudskosti a čo je ešte horšie, aj ich realizujú. Pozrite si, ako to dopadne, keď sa stretnú dvaja, ktorí chcú to isté.

Suzan Carson a James Carson

Krátko potom čo sa títo dvaja drogovo závislí ľudia presťahovali na marihuanovú farmu v San Franciscu, dostali vražedné chute. Mali potrebu zabiť každého, z koho vyžarovala zlá energia. Ich prvou obeťou bol ich spolubývajúci, ktorého umlátili panvicou a dobodali ho desiatimi ranami. Okrem neho zabili ešte minimálne dvoch ľudí. Obaja dostali doživotie za mrežami.

Charles Starkweather a Caril Ann Fugate

V 50. rokoch minulého storočia sa dvaja mladí vrahovia prehnali stredozápadom USA a zabíjali takmer každého, kto im vošiel do cesty. Všetko sa začalo, keď rodičia neschválili 14-ročnej Caril 19-ročného priateľa Charlesa. Ten sa im pomstil tak, že ich oboch zabil a aj ich malú dvojročnú dcéru. Potom zaľúbenci spolu ušli a zabili 11 ľudí a dvoch psov, no do ôsmych dní ich chytila polícia. Charles bol popravený a Caril dostala doživotné väzenie, ale v roku 1976 ju podmienečne prepustili. Teraz si spokojne nažíva v Michigane.

Raymond Fernandez a Martha Beck

Počas pobytu vo väzení sa Raymond začal zaujímať o okultizmus a veril, že tieto sily môže použiť na zvádzanie žien, ktoré potom okradne a zmizne. Keď ho pustili, začal svoje plány realizovať. Potom ale stretol Marthu, ktorá s ním chcela zostať a preto aj opustila svoje dve deti. Súhlasila s tým, aby Raymond pokračoval v podvodoch, ale žiarlivosť ju dohnala až k napadnutiu a vražde niektorých žien. Nakoniec sa obaja zhodli, že jednoduchšie bude, ak všetky ženy zabijú. Na rováši mali asi 20 ľudí a obaja boli odsúdení za smrť v elektrickom kresle.

Gwendolyn Graham a Catherine May Wood
 
Tieto dve ženy sa spoznali počas práce v domove dôchodcov v Michigane. Keď ich sexuálny život začal byť nudný, dodávali si vzrušenie vraždením žien v domove a rozdávali si to pri mŕtvych telách. Chválili sa s tým aj kolegom, ale tí im neverili. Ich vzťah stroskotal, keď Catherine odmietla zabiť ženu len tak pre zábavu. Vzápätí Catherine udala Gwendolyn na polícii - Gwendolyn dostala doživotie a Catherine 20 rokov za napomáhanie.

Paul Bernardo a Karla Homolka

Ako zvrátený svadobný dar venovala Karla manželovi svoju 15-ročnú sestru. Omámili ju drogami, znásilnili a tento ohavný čin si ešte aj natočili. Dievča, ktoré stratilo vedomie sa udusilo vlastnými zvratkami. Ale jej smrť nebola považovaná za vraždu a tak pár pokračoval v znásilňovaní a vraždení dievčat. Karla ale mala dosť, keď ju Paul zbil a tak ho udala. Karla dostala znížený trest 12 rokov za spoluprácu s vyšetrovateľmi a Paul si odsedí za mrežami doživotne.

Autor: Mat

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31696 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes