ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Pamätáte si malú Wednesday z Addamsovcov? Pozrite sa, čo z nej vyrástlo

2.5.2016 | Štýl

Svojskú rodinku Addamsových vám, snáď, netreba predstavovať. Vo filmových a seriálových spracovaniach príbehoch o manželoch Morticii, Gomezovi a o ich rodine sa v obsadení vystriedalo niekoľko generácií hercov. Ale nám najviac utkvela v pamäti verzia, kde úlohu Wednesday úžasne stvárnila Christina Ricci.

Wednesday, s dvomi zapletenými vrkočmi, porcelánovou pleťou a diabolským pohľadom, mala obrovskú silu, jediným chmatom dokázala dať „dole" svojho otca Gomeza. Na malé dievča mala veľmi netradičné záľuby, chovala pavúky, rezala bábikám hlavy a vystrájala iné krutosti, za ktoré boli na ňu jej rodičia pyšní. Malá potvora Wednesday sa medzi časom zmenila na krásnu ženu, veď od natáčania uplynulo už 23 rokov.

Ale jedno jej ostalo, šibalský pohľad. Christina Ricci má dnes už 36 rokov a je matkou. Postava z detstva jej pomohla k úspešnej hereckej kariére. Zahrala si už s hereckými ako Johnny Depp alebo Charlize Theron.

Christina sa trápi kvôli svojej výške, meria iba 155 centimetrov, čo sa jej zdá na herečku málo, ale dlhý zoznam filmov a seriálov, v ktorých účinkovala dokazuje, že aj s menším vzrastom sa dá zapísať medzi kvalitných hercov.

Autor: Theo
Foto: ViralThread


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes