ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Naučte sa kombinovať vône a baby sa vás nebudú vedieť nabažiť

15.4.2017 | Štýl

Vôňa je azda najdôležitejším faktorom pri zvádzaní a často býva podceňovaná. Naučte sa pracovať s vôňami tak, aby ste v dobrom slova zmysle opantali citlivé ženské nošteky. Ktoré kombinácie vôní sa k sebe hodia?

Sprchový gél, antiperspirant alebo deodorant a toaletná voda, keď má každý z týchto prípravkov úplne iný typ vône, tak namiesto toho, aby ste k sebe ženy priťahovali, budete ich od seba odháňať, ako keby ste boli nasprejovaní repelentom. Keď vône divoko skombinujete , žiadnej žene nebudete voňať. Vyberte si skupinu vôní, ktoré sú vám najpríjemnejšie a miešajte jednotlivé tóny podľa nášho návodu.

Svieže a citrusové
Sprchový gél s vôňou verbeny a citrónovej trávy by ste mali doplniť antiperspirantom alebo deodorantom podobných citrusovo-bylinkových tónov. Rovnakým smerom by sa mala uberať aj voľba toaletnej vody. V súčasnosti sú populárne toaletné vody s limetkou a bergamotom. Čisté citrusové vône sú ideálne do práce, majú povzbudivý charakter, ale nesmiete si ich dať na seba priveľa, lebo budete pôsobiť ako chodiaci osviežovač vzduchu z toalety.

Manuál pre štýlového chlapa: Ktoré rifle sú pre vás tie pravé?

Zemité a drevité
Vône santalového dreva a smreku môžete na telo aplikovať v podobe sprchového gélu alebo mydla. Dobrou voľbou pri umývaní tela sú aj drevité vône cédru a cyprusu. Vanilkovou vôňou z antiperspirantu drevité tóny zjemníte a kombináciu je dobré zaŕšiť toaletnou vodou s levanduľou a pelargóniou.

Výrazné a korenisté
Vyberte si sprchový gél s tónmi čierneho korenia, potom použite antiperspirant s vôňou šalvie a na záver si dajte toaletnú vodu so zázvorovou vôňou. Mocná kombinácia je aj škorica, kardamón, zázvor a korenie, ktoré spolu pekne hrajú, samozrejme, pokiaľ to s nimi nepreženiete.

Aj lenivci môžu voňať
Ak radi striedate vône podľa príležitostí a nechcete mať plnú kúpeľňu rozličných prípravkov, nechce sa vám rozmýšľať nad kombinovaním vôní, alebo na to jednoducho nemáte čas, tak používajte sprchové gély, mydlá a antiperspiranty bez parfumácie. Takéto prípravky bez vône sú bežne k dostaniu v drogériách alebo v lekárňach a napriek tomu, že nevoňajú, splnia svoj účel a zbavia vás telesného zápachu. Potom vám už zostáva iba vybrať si dobrú toaletnú vodu, ktorá sa vám hodí.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18134 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes