ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Naučte sa kombinovať vône a baby sa vás nebudú vedieť nabažiť

15.4.2017 | Štýl

Vôňa je azda najdôležitejším faktorom pri zvádzaní a často býva podceňovaná. Naučte sa pracovať s vôňami tak, aby ste v dobrom slova zmysle opantali citlivé ženské nošteky. Ktoré kombinácie vôní sa k sebe hodia?

Sprchový gél, antiperspirant alebo deodorant a toaletná voda, keď má každý z týchto prípravkov úplne iný typ vône, tak namiesto toho, aby ste k sebe ženy priťahovali, budete ich od seba odháňať, ako keby ste boli nasprejovaní repelentom. Keď vône divoko skombinujete , žiadnej žene nebudete voňať. Vyberte si skupinu vôní, ktoré sú vám najpríjemnejšie a miešajte jednotlivé tóny podľa nášho návodu.

Svieže a citrusové
Sprchový gél s vôňou verbeny a citrónovej trávy by ste mali doplniť antiperspirantom alebo deodorantom podobných citrusovo-bylinkových tónov. Rovnakým smerom by sa mala uberať aj voľba toaletnej vody. V súčasnosti sú populárne toaletné vody s limetkou a bergamotom. Čisté citrusové vône sú ideálne do práce, majú povzbudivý charakter, ale nesmiete si ich dať na seba priveľa, lebo budete pôsobiť ako chodiaci osviežovač vzduchu z toalety.

Manuál pre štýlového chlapa: Ktoré rifle sú pre vás tie pravé?

Zemité a drevité
Vône santalového dreva a smreku môžete na telo aplikovať v podobe sprchového gélu alebo mydla. Dobrou voľbou pri umývaní tela sú aj drevité vône cédru a cyprusu. Vanilkovou vôňou z antiperspirantu drevité tóny zjemníte a kombináciu je dobré zaŕšiť toaletnou vodou s levanduľou a pelargóniou.

Výrazné a korenisté
Vyberte si sprchový gél s tónmi čierneho korenia, potom použite antiperspirant s vôňou šalvie a na záver si dajte toaletnú vodu so zázvorovou vôňou. Mocná kombinácia je aj škorica, kardamón, zázvor a korenie, ktoré spolu pekne hrajú, samozrejme, pokiaľ to s nimi nepreženiete.

Aj lenivci môžu voňať
Ak radi striedate vône podľa príležitostí a nechcete mať plnú kúpeľňu rozličných prípravkov, nechce sa vám rozmýšľať nad kombinovaním vôní, alebo na to jednoducho nemáte čas, tak používajte sprchové gély, mydlá a antiperspiranty bez parfumácie. Takéto prípravky bez vône sú bežne k dostaniu v drogériách alebo v lekárňach a napriek tomu, že nevoňajú, splnia svoj účel a zbavia vás telesného zápachu. Potom vám už zostáva iba vybrať si dobrú toaletnú vodu, ktorá sa vám hodí.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18020 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes